Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Warto przeczytać

 • Too Good To Go startuje w Trójmieście!

  Too Good To Go startuje w Trójmieście!

  Po sukcesie w Warszawie i Krakowie przyszedł czas na Trójmiasto! W aplikacji Too Good To Go dostępne są pyszne paczki-niespodzianki z niesprzedanym danego dnia jedzeniem z restauracji, kawiarni, sklepów i cukierni w całym Trójmieście.

  Więcej

 • Modna słodycz

  Modna słodycz

  W co ubrane będą … torty w 2020? Jakie motywy, kolory i smaki będą rządzić w ciastkach, deserach i tortach?Przejrzeliśmy strony internetowe,odwiedziliśmy słodkie pracownie i przeanalizowaliśmy instagramowe hashtagi, by dowiedzieć się, co będzie słodkim hitem tego roku.

  Więcej

 • Ferment w cukiernictwie

  Ferment w cukiernictwie

  Zabawa bez końca – tak nazywa fermentację Michał Kępiński, szef kuchni w Cook Up, który m.in. szkoli z kreatywnego wykorzystania kiszonek w deserach.

  Więcej

 • Piekarz i pasjonatka – dwie drogi do doskonałego chleba

  Piekarz i pasjonatka – dwie drogi do doskonałego chleba

  Matylda Kustra i Krzysztof Bryjka - zwycięzcy I edycji konkursu piekarskiego Master Baker. Choć dzielą ich kilometry, zainteresowania, wiedza, to łączy chleb. Bo tam, gdzie pierwsze miejsce grają mąka, zakwas i szacunek do rzemiosła, tam znika podział na zawodowca i amatora.

  Więcej

 • Słodko-słone SweetTARGi 2020

  Słodko-słone SweetTARGi 2020

  Kolejna edycja SweetTARGów zaprasza na słodko-słoną ucztę, spotkanie z największymi nazwiskami polskiego cukiernictwa, liczne warsztaty oraz po raz pierwszy wyjątkowy Salon Czekolady.

  Więcej

 • Dociekliwość + spryt = smak

  Dociekliwość + spryt = smak

  Geek to człowiek nieprzeciętne dociekliwy. Ktoś, kto chce, a wręcz musi wiedzieć wszystko w dziedzinie, która go interesuje. Geek w kuchni rozłoży proces pieczenia, smażenia czy gotowania na czynniki pierwsze, przyglądając się dokładnie każdemu elementowi. Czy takie podejście pomoże osiągnąć smak idealny?

  Więcej