Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacje

 • Sandomierz pełen bajecznych tortów

  Sandomierz pełen bajecznych tortów

  Piękny sandomierski rynek Starego Miasta stał się doskonałą sceną do zaprezentowania kunsztu dekoratorek tego regionu. Poziom prac zaskoczył nawet najbardziej wymagających widzów wystawy.

  Więcej

 • Bakepol – pasja i jakość budują zaufanie klientów!

  Bakepol – pasja i jakość budują zaufanie klientów!

  12-14 września br. w Krakowie na targach Bakepol pojawiła się branża piekarska, cukiernicza i lodziarska z kraju i za granicy. Ekspozycje utworzyło 120 firm, a w organizację stref pokazowych, szkoleń, debat i konkursu „Master Baker 2019 – Bakepol” zaangażowane były dziesiątki ekspertów oraz miłośników dobrych wypieków.

  Więcej

 • IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  Biznes ma serce, dzieli się nim często i hojnie. Tak można podsumować IV edycję prekursorskiej akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Tegoroczna akcja była wyjątkowa, zbiegła się bowiem z jubileuszem 20-lecia firmy w Polsce.

  Więcej

 • Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  W gościnnych progach Gospodarstwa Pasiecznego „Bartnik” (Stróże) w dniu 09.06.2019 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Polska Ekologia. W jego trakcie podsumowano działania podjęte w ramach ostatniej kadencji, wybrano nowe władze oraz przedłożono interesujące pomysły na rozwój Stowarzyszenia.

  Więcej

 • IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

  IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

  29-30 maja 2019 r. w Jaroszewie k. Żnina odbyła się już IV edycja Forum dla Piekarzy i Cukierników organizowana wspólnie przez firmy Semix Sp. z o.o. i Mech-Masz Sp. z o.o. Tegoroczna realizowana była pod hasłem „Tradycja i Nowoczesność”.

  Więcej