Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Pożegnanie Tadeusza Kałasy

  12 czerwca br. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Warszawie odbędzie się msza św. żałobna za Tadeusza Kałasę (94 l.) - nestora warszawskiego piekarstwa.

  Więcej

 • Nocny Turniej ATSP Jędryka Cup

  Już dzisiaj o 21.00 na nowym stadionie Skry Częstochowa przy ul. Loretańskiej zmierzy się 12 zespołów podczas II edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej ATSP Jędryka Cup!

  Więcej

 • Puchar z Pracowni Rarytasów

  Puchar z Pracowni Rarytasów

  Firma Wedel (narodowy sponsor UEFA EURO 2012) w swojej Pracowni Rarytasów stworzyła replikę pucharu Henri Delaunay'a. To nie pierwsze takie dzieło stworzone w całości z wedlowskiej czekolady.

  Więcej

 • Delikatesy w sieci

  Delikatesy w sieci

  Obecnie udział e-sklepów spożywczych w całości handlu spożywczego wynosi 0,1-0,2%. Jak będzie się rozwijał ten rynek za 5-6 lat?

  Więcej

 • Finał Agro Polska 2012

  Finał Agro Polska 2012

  Kilkadziesiąt najlepszych polskich firm z branży rolno-spożywczej odebrało nagrody podczas finału XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA.

  Więcej

 • Więcej powierzchni dla wystawców

  Więcej powierzchni dla wystawców

  Następne targi piekarsko-cukiernicze w Stuttgarcie odbędą się dopiero w październiku 2013, a organizatorzy już planują wydarzenie. Podjęto nawet decyzję o powiększeniu powierzchni wystawienniczej o ok. 10 tys. metrów kwadratowych, aby sprostać rosnącemu popytowi.

  Więcej

 • Odszedł człowiek legenda - Tadeusz Kałasa

  Odszedł człowiek legenda - Tadeusz Kałasa

  4 czerwca br. pożegnaliśmy Tadeusza Kałasa - nestora polskiego, a zwłaszcza warszawskiego piekarstwa, wieloletniego Starszego Cechu Piekarzy w Warszawie, członka honorowego SRP RP, posła na Sejm. Miał 94 lata. Jakim był człowiekiem, co zrobił i czym się zasłużył dla piekarstwa?

  Więcej

 • Praktyki dla nauczycieli i instruktorów

  Praktyki dla nauczycieli i instruktorów

  Chcesz podnieść kompetencje jako nauczyciel lub instruktor, poznać z bliska innowacyjne rozwiązania w branży piekarskiej, cukierniczej i gastronomicznej? Zgłoś się na bezpłatne praktyki.

  Więcej