Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Pomagamy Rozwinąć Skrzydła

  Pomagamy Rozwinąć Skrzydła

  Dzięki funduszowi stypendialnemu im. J. i J. Putka, rok 2012 okazał się szczęśliwy dla 15 młodych, zdolnych ludzi z niezamożnych rodzin. Każda z tych osób otrzymała finansowe wsparcie na kontynuację edukacji na studiach wyższych.

  Więcej

 • Przedsiębiorco, kontroluj ZLA

  Od 21 kwietnia obowiązują nowe wzory zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy – ZLA oraz ZLA/K. Z obiegu nie znikną jednak dotychczas funkcjonujące druki, bowiem pozostają one w użyciu do 31 grudnia 2012 r.

  Więcej

 • Kolejna odsłona Dobrej Żywności

  Kolejna odsłona Dobrej Żywności

  26 maja w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, odbędzie się Piknik Programu Poznaj Dobrą Żywność. Tematem przewodnim imprezy będzie zbilansowana, zdrowa dieta, szczególnie dla matek i dzieci.

  Więcej

 • "Pikantne kawałki", czyli MAMZ & Eco Trade

  "Pikantne kawałki", czyli MAMZ & Eco Trade

  9 maja br. adepci Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego zostali zaproszeni przez firmę Eco Trade do udziału w seminarium technologicznym. Tematem "lekcji ze smakiem" były pikantne i słone wyroby półgastronomiczne.

  Więcej

 • Zaproszenie na Seminarium z Fortuną

  Zaproszenie na Seminarium z Fortuną

  W terminie 15-16 maja, odbędzie się spotkanie w Centrum Technologicznym Credin Polska Sp. z o.o. Obecni na seminarium goście, będą świadkami premiery produktu, wkraczającego na polski rynek.

  Więcej

 • ZUS z preferencjami

  Osoby, które chcą prowadzić własną firmę, w określonych sytuacjach mogą skorzystać z preferencyjnych zasad opłacania składek na ubezpieczenia społeczne.

  Więcej

 • Turniej z historią

  Turniej z historią

  Po raz siedemnasty odbył się Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. 16-18 kwietnia do Wrocławia zjechali uczniowie z całej Polski, żeby powalczyć nie tylko o podium, ale też o lepsze perspektywy rozwoju zawodowego.

  Więcej