Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • E-learning w teorii i w praktyce

  E-learning w teorii i w praktyce

  Nauczyciele nauczania zawodowego i ustawicznego mogą jeszcze zgłaszać swój udział w seminarium pt. „Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie”. Tym razem seminarium odbędzie się w Rybniku, 29 maja br.

  Więcej

 • Cena pieczywa i mięsa w górę?

  Wszystko przez braki na rynku zbóż... Zaczyna brakować ziarna, a zwłaszcza pszenicy. Ceny za tonę znacznie przekraczają poziom prognozowany przez analityków.

  Więcej

 • Higiena według profesjonalistów

  Higiena według profesjonalistów

  W branży spożywczej w zakresie czystości mikrobiologicznej nie ma miejsca na półśrodki, potknięcia czy odstępstwa od reguły. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest chemia profesjonalna. Żeby jednak przyniosła ona spodziewane korzyści, musi spełniać określone wymagania i być odpowiednio stosowana.

  Więcej

 • Włącz muzykę!

  Włącz muzykę!

  Muzyka to sprawa wielce osobista, skazana na gusta i guściki. Trzeba się z tym liczyć, zwłaszcza prowadząc lokal usługowy, handlowy czy gastronomiczny. Dlatego najlepiej zdać się na doświadczenie specjalistów od audiomarketingu.

  Więcej

 • Zdaj egzamin z Mistrzem Branży

  Zdaj egzamin z Mistrzem Branży

  Działa już darmowa platforma e-learningowa. Dzięki niej przygotujesz się fachowo do teoretycznych egzaminów czeladniczych lub mistrzowskich w zawodach cukiernik i piekarz.

  Więcej