Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Jak powstaje dobre wnętrze

  Jak powstaje dobre wnętrze

  Dobre wnętrze w kawiarni, piekarni czy cukierni zmienia się z duchem czasów, dopasowuje się do klientów i sprawia, że czują się w nim dobrze. Dobrze zaaranżowane wnętrze jest dla naszego lokalu jak muzyka dla obrazu. Nie przytłacza go, ale świetnie się komponuje.

  Więcej

 • Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze

  Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze

  Po 22 latach Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP doczekało się własnego sztandaru. 24 czerwca br. na Jasnej Górze podczas Mszy Świętej nastąpiła uroczystość poświęcenia, która przejdzie do historii Stowarzyszenia i polskiego piekarstwa rzemieślniczego.

  Więcej

 • Pfahnl na targach w Rokosowie

  Pfahnl na targach w Rokosowie

  Producent wysokiej jakości mieszanek, polepszaczy, dodatków do cukiernictwa, kremów i mieszanek wypiekowych zaprezentował swoje produkty podczas VIII spotkania piekarzy, które odbyło się 23 czerwca w Rokosowie.

  Więcej

 • Jabłkowy sezon

  Jabłkowy sezon

  Tegoroczne zbiory, o ile nie popsuje ich jeszcze pogoda, będą na dobrym poziomie. Podobnie jak ich jakość i ceny - donosi "Agrobiznes" w TVP.

  Więcej

 • Twoje opakowanie, twój problem

  Twoje opakowanie, twój problem

  Trzeba i warto ograniczać nadmiar odpadów opakowaniowych. Po pierwsze, produkując dużą ilość opakowań zanieczyszczamy środowisko, po drugie, podnosimy koszty jego oczyszczania... Koszty, które ktoś musi ponieść zgodnie z prawem.

  Więcej