Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Września górą!

  Września górą!

  23 lutego, w ostatni dzień Expo Sweet, odbyła się najbardziej dynamiczna z imprez towarzyszących: II Ogólnopolskie Mistrzostwa Uczniów Szkół Cukierniczych. Świetna zabawa i pozytywne emocje udzieliły się wszystkim zebranym. Tego dnia nie było przegranych.

  Więcej

 • SweetTARG 2012 – podsumowanie

  SweetTARG 2012 – podsumowanie

  Regionalne targi mają swój niewątpliwy urok – przez 3 dni, mimo dużej frekwencji odwiedzających, można było spotkać się i porozmawiać z każdym wystawcą. W mniejszym splendorze i bez takiego szumu medialnego na Śląsku pojawili się wystawcy, których tydzień wcześniej pochłonęło doszczętnie Expo Sweet.

  Więcej

 • Polacy poza podium - Puchar Świata w Piekarstwie

  Polacy poza podium - Puchar Świata w Piekarstwie

  Polska drużyna startująca w Pucharze Świata w Piekarstwie w składzie: Marcin Surowiecki, Paweł Chojecki i Przemysław Koperski znalazła się poza podium, mimo to występ był bardzo udany. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Japonii, na 2. miejscu uplasowała się drużyna ze Stanów Zjednoczonych, natomiast na 3. - Tajwan.

  Więcej

 • Podziękowania dla firmy Kames

  Podziękowania dla firmy Kames

  Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

  Więcej

 • Sól z Polski: Czesi nie mają się czego bać

  Wiceszef Głównego Inspektoratu Sanitarnego Marek Posobkiewicz zapewnił w środę służby sanitarne w Czechach, że z polskiego rynku zostały wycofane partie soli, co do których istniało podejrzenie, że mogą zawierać składniki szkodliwe dla zdrowia.

  Więcej

 • Deregulacja rynku cukru jest konieczna

  Deregulacja rynku cukru jest konieczna

  Organizacje reprezentujące konsumentów indywidualnych oraz przemysłowych użytkowników cukru stanowczo sprzeciwiają się propozycji przedłużenia obowiązującej organizacji rynku cukru do roku 2020.

  Więcej

 • Świąteczne pokazy firmy HERT

  Świąteczne pokazy firmy HERT

  Dnia 22 marca Hert zaprasza swoich Klientów na świąteczne pokazy produkcji, dozowania, dekoracji i krojenia ciast świątecznych. Tego dnia będzie obowiązywać 15% rabatu na ubijaczki firmy BEAR-VARIMIXER.

  Więcej

 • MistrzBranży.pl na Facebooku!

  MistrzBranży.pl na Facebooku!

  Znajdź nas i polub naszą stronę na najpopularniejszym serwisie społecznościowym facebook.com, a codziennie na twojej tablicy będzie pojawiać się porcja branżowych informacji. Bądź na bieżąco z plebiscytami, konkursami, akcjami i wszystkimi wydarzeniach, które są dla nas ważne.

  Więcej

 • Kolejna afera: imitacja suszu jajecznego

  Kolejna afera: imitacja suszu jajecznego

  W Wielkopolsce policjanci trafili na firmę, która produkowała susz jajeczny na bazie suszu rybnego, wapnia i kurkumy, z niewielką ilością jaj. Takie połączenie może być rakotwórcze - informują eksperci.

  Więcej