Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Posiedzenie KRPiC

  29 maja 2012 r. w siedzibie Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie przy ul. Krakowiaków 103 odbyło się posiedzenie KRPiC, które w całości było poświęcone omówieniu programu ogólnopolskiej promocji pieczywa. Ta promocja ma zmienić przeświadczenie konsumentów, że chleb tuczy.

  Więcej

 • Znajdź w sobie lidera

  Znajdź w sobie lidera

  Przywódcą wcale nie trzeba się urodzić. Przywódcę można w sobie wypracować. Każdego dnia, konsekwentnie i indywidualnie.

  Więcej

 • Premium zacumowało w PORCIE RABKA

  Premium zacumowało w PORCIE RABKA

  PORT RABKA funkcjonuje od prawie 20 lat. Od początku właściciele założyli, że firma będzie dostarczała produkty nieco droższe, ale wysokiej jakości. I przez tyle lat nie zmienili zdania.

  Więcej

 • Dla kogo białe certyfikaty za oszczędzanie prądu?

  Polscy przedsiębiorcy będą mogli zarobić na oszczędzaniu prądu. Od 2013 r. wchodzi w życie system białych certyfikatów, który to umożliwi. Jednak zdaniem prof. Skoczkowskiego z Politechniki Warszawskiej skorzystają z niego tylko najwięksi.

  Więcej

 • Wirtualny doradca w ZUS

  Wirtualny doradca w ZUS

  Już 14 czerwca rusza Platforma Usług Elektronicznych ZUS. Nowy portal informacyjny umożliwi m.in. dostęp do konta ubezpieczonego, składanie dokumentów drogą elektroniczną, Centrum Obsługi Telefonicznej oraz System Kierowania Ruchem połączony z multimedialnymi ekranami informacyjnymi we wszystkich placówkach ZUS.

  Więcej

 • Typujemy wyniki meczu Polska - Rosja

  Typujemy wyniki meczu Polska - Rosja

  Dzisiaj polska reprezentacja zmierzy się z Rosjanami. Start o godz. 20.45 w Warszawie. Jak wyjdzie z tego spotkania nasza 11? Z tarczą czy na tarczy? Zapytaliśmy naszych piekarzy i cukierników...

  Więcej

 • Nauczyciel na praktykach

  Nauczyciel na praktykach

  Projekt Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu rozwija się na całego. Właśnie dotarły do nas pierwsze opinie, zdjęcia, a nawet filmy z praktyk organizowanych na Mazurach oraz diagnoz, które odbywają się w Pomorskiej Akademii Kulinarnej.

  Więcej