Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Receptury

 • Ciabatta na zaczynie biga

  Ciabatta na zaczynie biga

  Ciabatta jest jednym z prostszych wypieków, niemniej jednak jej przygotowanie wymaga cierpliwości i delikatności. To włoskie pieczywo charakteryzujące się cienką, złotą i chrupiącą skórką, pieczone jest z dodatkami oliwek, ziół prowansalskich, suszonych pomidorów i innych składników charakterystycznych dla Italii.

  Więcej

 • Bagietki na zaczynie poolish

  Bagietki na zaczynie poolish

  Podobnie jak w cukiernictwie, w piekarstwie wciąż niedoścignionym wzorcem jest Francja, a jej symbolem jest bagietka. Aby uzyskać perfekcyjne chrupiące bagietki, trzeba umiejętnie podejść do procesu produkcji. Ten niezmiennie zaczyna się od wykonania płynnego zaczynu poolish.

  Więcej

 • Babka cięta z metra

  Babka cięta z metra

  Ciekawy system sprzedaży – CIĘCIE Z METRA – klient sam decyduje o ilości produktu bezpośrednio przy ladzie.

  Więcej

 • Wanilia z gruszką, pieprzem i dulce de lech

  Wanilia z gruszką, pieprzem i dulce de lech

  Coraz częściej w polskich lodziarniach spotykamy lody o ciekawych smakach. Czasem są to przemyślane połączenia, czasem coś szalonego jak lody jednego dnia, np. parmezan z musem malinowym. Tak też powstały prezentowane lody – jako smak jednego dnia. Jednak lodożercy sami zdecydowali – chcemy ten smak często!!!

  Więcej

 • Wielkanoc z pasją - receptury

  Wielkanoc z pasją - receptury

  Wielkanoc w wersji smakowitej tradycji, a także w postaci eleganckich i nowoczesnych monoporcji. Poznaj wyjątkowe receptury mistrzów. Nadajmy tegorocznemu świątecznemu stołowi jeszcze większego szyku!

  Więcej