Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Receptury

 • Nowe Drożdżowe od Credin

  Nowe Drożdżowe od Credin

  Z Credi Drożdżowe Fresh przygotujesz aromatyczne kompozycje na wszelkie okazje - świąteczne wypieki, letnie ciasta drożdżowe z owocami, słodkie chlebki i bułeczki z makiem oraz włoskie babki typu Panettone i Colombo.

  Więcej

 • Egzotyczny sernik

  Egzotyczny sernik

  Sernik to jedno z najchętniej wybieranych ciast przez Polaków. Równie chętnie zajadamy się mango. Dlaczego by nie połączyć tych smaków? Oto przepis!

  Więcej

 • Trufle karnawałowe

  Trufle karnawałowe

  Niewielkie słodkości w kolorowych barwach to idealne rozwiązanie na karnawał. Poznajcie recepturę na słodkie trufle Sebastiana Szmyda.

  Więcej

 • Piernikowe makaroniki

  Piernikowe makaroniki

  Polacy kochają makaroniki. Nie mniej, niż pierniki. A może w grudniu warto połączyć te dwa smakołyki? Przedstawiamy Wam świąteczną recepturę Krzysztofa Wysłuchy.

  Więcej

 • 12 świątecznych receptur

  12 świątecznych receptur

  Na wigilijnym stole powinno się pojawić 12 potraw. A my, szanując tą tradycję, serwujemy 12 słodkich receptur na ten wyjątkowy czas w cukierni i piekarni.

  Więcej

 • Ciasto francuskie i półfrancuskie

  Ciasto francuskie i półfrancuskie

  Lektura dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się przygotowywania wszystkich rodzajów ciast. Omawiamy surowce, metody produkcji, skupimy się też na tym, co zrobić, aby wypieki zawsze się udawały. Uzupełnieniem teorii są tutoriale pokazujące etapy przygotowania poszczególnych ciast.

  Więcej