Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze

  Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze

  Po 22 latach Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP doczekało się własnego sztandaru. 24 czerwca br. na Jasnej Górze podczas Mszy Świętej nastąpiła uroczystość poświęcenia, która przejdzie do historii Stowarzyszenia i polskiego piekarstwa rzemieślniczego.

  Więcej

 • Pfahnl na targach w Rokosowie

  Pfahnl na targach w Rokosowie

  Producent wysokiej jakości mieszanek, polepszaczy, dodatków do cukiernictwa, kremów i mieszanek wypiekowych zaprezentował swoje produkty podczas VIII spotkania piekarzy, które odbyło się 23 czerwca w Rokosowie.

  Więcej

 • Jabłkowy sezon

  Jabłkowy sezon

  Tegoroczne zbiory, o ile nie popsuje ich jeszcze pogoda, będą na dobrym poziomie. Podobnie jak ich jakość i ceny - donosi "Agrobiznes" w TVP.

  Więcej

 • Twoje opakowanie, twój problem

  Twoje opakowanie, twój problem

  Trzeba i warto ograniczać nadmiar odpadów opakowaniowych. Po pierwsze, produkując dużą ilość opakowań zanieczyszczamy środowisko, po drugie, podnosimy koszty jego oczyszczania... Koszty, które ktoś musi ponieść zgodnie z prawem.

  Więcej

 • Federacja Konsumentów zaprasza na konferencję

  Najcenniejszym podmiotem największych gospodarek świata jest konsument... Ten temat podejmą przedstawiciele różnych instytucji i organizacji, w tym organizacji zrzeszających przedsiębiorców, ale również osób włączonych w procesy legislacyjne na poziomie krajowym i europejskim.

  Więcej

 • Lipiec i sierpień świadomej kobiecości

  Lipiec i sierpień świadomej kobiecości

  Czasem gdzieś pomiędzy domem a pracą gubi się ... kobiecość. Zaczyna brakować spójności i współpracy pomiędzy umysłem i ciałem. Pojawia się zmęczenie i zniechęcenie. Co zrobić i jak wykorzystać tą siłę, która drzemie w każdej z nas? Jak się sobą świadomie zaopiekować?

  Więcej