Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Odszedł Janusz Szczuciński

  Odszedł Janusz Szczuciński

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 lipca 2012 roku zmarł Dyrektor Handlowy i wieloletni pracownik Cechu Rzemiosł Spożywczych w Warszawie Pan Janusz Szczuciński.

  Więcej

 • Wakacyjna odsłona "Mistrza Branży"

  Wakacyjna odsłona "Mistrza Branży"

  Wakacyjne wydanie poradnika już jest dostępne! Dużo rozmów z ciekawymi ludźmi branży, dużo artykułów, których nie spotkacie w żadnym innym czasopiśmie. I jeszcze jedno – od tego wydania mamy nowy, oddzielny dział Edukacja.

  Więcej

 • Skarby natury przez cały rok

  Skarby natury przez cały rok

  Jeżeli chcemy cieszyć się bogactwem smaków i wartości odżywczych wielu gatunków warzyw i owoców przez cały rok, warto pomyśleć o sposobach ich przechowywania. Odpowiednio wysuszone lub zamrożone produkty to skarbnica witamin oraz smaków, które są dla nas na wyciągnięcie ręki…

  Więcej

 • Produkcja jagodzianek – tradycyjnie i konkurencyjnie

  Produkcja jagodzianek – tradycyjnie i konkurencyjnie

  Dzisiaj o sukcesie niemal każdej firmy decydują w większości dwa czynniki: jakość i cena. O ile ten pierwszy czynnik jesteśmy w stanie zagwarantować w produkcji ręcznej, o tyle drugi jest już nieosiągalny. Dlatego warto poszukać rozwiązań, które umożliwią produkcję wysokiej jakości wyrobów w niskiej cenie.

  Więcej

 • Na zakupy bez portfela

  Na zakupy bez portfela

  Zamiast gotówki i licznych kart płatniczych, zabierz ze sobą do sklepowej kasy tylko telefon komórkowy... Z takiej dogodności będziemy mogli korzystać jako pierwsi w Europie i to już od września.

  Więcej

 • Polska na 24. miejscu

  Polska na 24. miejscu

  Znamy już wyniki Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywności 2012. Wyprzedziliśmy ponad 80 krajów... Jakie są nasze mocne strony?

  Więcej

 • Rynek cukierków może wzrosnąć

  Rynek cukierków może wzrosnąć

  Polacy zjadają kilogram cukierków rocznie, głównie żelków. Miejsca wystarczy i dla marek sieci, i wyrobów znanych producentów – przekonuje "Puls Biznesu".

  Więcej

 • Piekarnia-cukiernia na parkiecie

  Piekarnia-cukiernia na parkiecie

  Często przedsiębiorcy stają przed dylematem: jak pozyskać kapitał na rozwój swojej działalności? W gąszczu możliwości, jakie daje rynek finansowy, warto wybrać opcję, która wzmocni pozycję piekarni na rynku.

  Więcej