Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • "Pikantne kawałki", czyli MAMZ & Eco Trade

  "Pikantne kawałki", czyli MAMZ & Eco Trade

  9 maja br. adepci Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego zostali zaproszeni przez firmę Eco Trade do udziału w seminarium technologicznym. Tematem "lekcji ze smakiem" były pikantne i słone wyroby półgastronomiczne.

  Więcej

 • Zaproszenie na Seminarium z Fortuną

  Zaproszenie na Seminarium z Fortuną

  W terminie 15-16 maja, odbędzie się spotkanie w Centrum Technologicznym Credin Polska Sp. z o.o. Obecni na seminarium goście, będą świadkami premiery produktu, wkraczającego na polski rynek.

  Więcej

 • ZUS z preferencjami

  Osoby, które chcą prowadzić własną firmę, w określonych sytuacjach mogą skorzystać z preferencyjnych zasad opłacania składek na ubezpieczenia społeczne.

  Więcej

 • Turniej z historią

  Turniej z historią

  Po raz siedemnasty odbył się Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. 16-18 kwietnia do Wrocławia zjechali uczniowie z całej Polski, żeby powalczyć nie tylko o podium, ale też o lepsze perspektywy rozwoju zawodowego.

  Więcej

 • Cykl spotkań z firmą Hert

  Cykl spotkań z firmą Hert

  W maju firma Hert organizuje spotkania w wybranych miastach Polski. Najbliższe odbędą się w Rzeszowie 15 maja, Lublinie 16 maja i Piszu 17 maja.

  Więcej

 • Druk RMUA raz w roku

  Pracodawca ma obowiązek przekazywać zestawienie opłaconych za zatrudnionego składek raz w roku, chyba, że pracownik wnioskuje o zwiększenie częstotliwości.

  Więcej

 • Mrożonki prosto do pieca…

  Mrożonki prosto do pieca…

  Piekarze i cukiernicy z Wodzisławia biją na alarm – markety sprzedają produkty z ciasta mrożonego, a rzemieślnicy nie są w stanie dłużej konkurować z niskimi cenami odpiekanego pieczywa.

  Więcej