Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Skutki nawałnic

  Skutki nawałnic

  Nawałnice i burze niszczyły uprawy na polach, w tunelach foliowych i szklarniach. Żywioł zostawił po sobie ślad również na zabudowaniach gospodarskich.

  Więcej

 • W Stanowicach powstanie fabryka wyrobów piekarniczych

  W Stanowicach powstanie fabryka wyrobów piekarniczych

  W Stanowicach, na terenie oławskiej podstrefy ekonomicznej zainwestuje Bama Europa Sp. z o.o. Inwestor w budowę 7-tysięcznej hali produkcyjnej, w której produkowane będą wyroby piekarnicze do najbardziej znanych restauracji sieciowych, zainwestuje co najmniej 36 milionów złotych oraz zatrudni minimum 40 pracowników.

  Więcej

 • Lody bez (euro)szału

  Lody bez (euro)szału

  Piekarze, cukiernicy, lodziarze z wielkim entuzjazmem podeszli do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Zainwestowali w dekoracje piłkarskie, nowe szyldy, gadżety, tylko dlatego, żeby przyciągnąć uwagę konsumentów.

  Więcej

 • Konkurs Dobry Chleb - trwają zgłoszenia

  Konkurs Dobry Chleb - trwają zgłoszenia

  Do 24 sierpnia br. do godz. 12.00 można przesyłać próbki chleba oraz zgłaszać udział w konkursie "Dobry Chleb". Ogłoszenie wyników nastąpi podczas XIV Święta Chleba w Radomiu na 2 września 2012 r.

  Więcej

 • Zarobisz na wiśniach

  Szykuje się drugi rok z rzędu korzystny dla producentów wiśni. Ceny owoców będą wysokie ze względu na wymarznięcia części drzew i przewidywane niższe zbiory - podano w programie "Agrobiznes" w TVP.

  Więcej

 • Bakaliowa dieta

  Bakaliowa dieta

  Wszyscy lubią i jedzą bakalie. Orzechy, rodzynki, suszone figi czy morele. Są one nie tylko smaczną przekąską, ale i również doskonałym źródłem składników odżywczych. Działają dobrze na trawienie, na pamięć, a nawet pomagają zapobiegać chorobom serca. Pozytywnie wpływają na nasze ciało oraz umysł.

  Więcej

 • Jak powstaje dobre wnętrze

  Jak powstaje dobre wnętrze

  Dobre wnętrze w kawiarni, piekarni czy cukierni zmienia się z duchem czasów, dopasowuje się do klientów i sprawia, że czują się w nim dobrze. Dobrze zaaranżowane wnętrze jest dla naszego lokalu jak muzyka dla obrazu. Nie przytłacza go, ale świetnie się komponuje.

  Więcej