Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Szkolenie z firmą PFAHNL i Modeną

  Szkolenie z firmą PFAHNL i Modeną

  10-11 stycznia br. piekarze i cukiernicy ze Śląska spędzili w czeskim Litomyślu. Powód? Szkolenie w nowym Centrum Szkoleniowym firmy PFAHNL, współorganizowane przez hurtownię Modena.

  Więcej

 • Puratos dystrybutorem nadzień Pure Food

  Puratos dystrybutorem nadzień Pure Food

  Firma Puratos Polska Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem pełnej oferty produktów Pure Food na terenie całej Polski. Tym samym Puratos rozszerzył swoją ofertę nadzień, mających szerokie zastosowanie między innymi w przemyśle piekarniczym, cukierniczym i lodziarskim.

  Więcej

 • Tortownia.pl gra z Owsiakiem

  Tortownia.pl gra z Owsiakiem

  Oj, będzie się działo! Ci, którzy zaproponują najwięcej, mogę wylicytować eksluzywne, indywidualne szkolenie z Tadeuszem Braneckim, mistrzem cukrowych kwiatów!

  Więcej

 • Zdrowe pieczywo w konkursie Wynalazek Roku 2011

  Okazuje się, że chleb jest produktem, który z powodzeniem może być przekształcany w produkt innowacyjny. Jak donosi naszemiasto.pl, wyłoniono laureatów konkursu na Wynalazek Roku 2011, organizowanego przez Poznań.

  Więcej

 • Szkolenia czas zacząć

  Szkolenia czas zacząć

  Już w lutym odbędą się pierwsze szkolenia dla branży piekarsko-cukierniczej. Temat na czasie to oczywiście znakowanie żywności.

  Więcej

 • Jaja zdrożeją o 20-30%

  Prognozowana podwyżka cen ma dwie przyczyny. Po pierwsze, drogie pasze sprawiły, że obniża się pogłowie kur niosek w całej Unii Europejskiej. Po drugie, nowe przepisy unijne nakazujące wymianę klatek dla kur.

  Więcej

 • Jakość handlowa pieczywa półcukierniczego

  Jakość handlowa pieczywa półcukierniczego

  Zaniżona zawartość tłuszczu i cukrów, zaniżona masa w odniesieniu do deklarowanej oraz złe oznakowanie produktów – to główne uchybienia producentów pieczywa półcukierniczego. IJHARS po raz pierwszy przeprowadził kontrolę tego rodzaju pieczywa.

  Więcej

 • Geth zaprasza do BACKFORUM

  Geth zaprasza do BACKFORUM

  Już w kwietniu firma GETH zaprasza na seminarium "Technologia chłodnicza w praktyce piekarniczej". Spotkanie zaplanowano w terminie 18-19 kwietnia 2012 r.

  Więcej