Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Sugarpowa od Szarapowej

  Maria Szarapowa, 25 letnia rosyjska tenisistka chce zawojować rynek słodyczy. Cukierki o chwytliwej nazwie "Sugarpowa" pojawią się na rynku już niebawem.

  Więcej

 • Zatrudniasz cudzoziemców? Masz nowe obowiązki

  Dnia 21 lipca weszły w życie przepisy ustawy o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Polski. Pracodawca, który chce zatrudnić cudzoziemca, będzie musiał sprawdzić, czy ten przebywa w Polsce legalnie.

  Więcej

 • Cała prawda o miksach - dodaj swoją opinię

  Cała prawda o miksach - dodaj swoją opinię

  Wielu rzemieślników ma obawy przed stosowaniem w produkcji gotowych mieszanek ciast, twierdząc, że zawierają one szkodliwe substancje dodatkowe. Dla wielu rzemieślników gotowe mieszanki ciast to po prostu plama na honorze. Czy rzeczywiście ten diabeł jest taki straszny, jak go malują?

  Więcej

 • E-urząd jeszcze dłużej!

  E-urząd jeszcze dłużej!

  Elektroniczny Urząd Podawczy (EUP) w związku z dużym zainteresowaniem użytkowników, będzie dostępny do końca września 2012 roku.

  Więcej

 • Reality show dla cukierników

  Reality show dla cukierników

  Jesienią tego roku lifestylowy kanał telewizycjny TLC Polska ruszy z polską edycją kulinarnego reality show "Bake Off". Gospodarzami programu i jurorami będą Marta Grycan i Piotr Gąsowski.

  Więcej

 • Latem taniej w e-sklepie

  W sklepach internetowych odnotowano letnie obniżki cen produktów spożywczych. Tańsze zakupy niż na początku lipca zrobimy w wielu internetowych wersjach sieci marketów.

  Więcej

 • Opłaty interchange będą niższe

  Opłaty interchange będą niższe

  Negocjacje w sprawie obniżenia opłaty interchange, w których brali udział m.in. bankowcy, akceptanci kart płatniczych i organizacje kartowe, trwały od października ubiegłego roku. Choć zakończyły się kilka tygodni temu, nie ma zgody wśród uczestników rynku, czy i w jakim tempie powinna nastąpić obniżka stawek.

  Więcej