Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Słodki gigant z Kruszwicy

  Słodki gigant z Kruszwicy

  2 września podczas wojewódzkich dożynek w Kruszwicy pojawił się gigantyczny tort. To jedna z atrakcji, którą ZT Kruszwica, znany producent tłuszczów roślinnych, przygotował specjalnie na tę okazję.

  Więcej

 • Wielkie świętowanie w Radomiu

  Wielkie świętowanie w Radomiu

  Radom wie, jak się łączy promocję z prawdziwym świętowaniem. 2 września br. w Muzeum Wsi Radomskiej fetowano XIV Święto Chleba, które wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Radomia. To przy okazji wielkie małe święto piekarzy radomskich.

  Więcej

 • Innowacyjne rozwiązania firmy Italmarco

  Innowacyjne rozwiązania firmy Italmarco

  Przygotowaliśmy nowe rozwiązania dla Twojej piekarni i cukierni: TECHNO ENERGY – PIEC NOWEJ GENERACJI oraz DZIELARKA KRAS INTEGRAL – DO FOREMKI I DO LINII. Skorzystaj z promocji IBA 2012 „PREMIA NA INWESTYCJĘ”

  Więcej

 • ITALMARCO zaprasza na targi IBA do Monachium

  ITALMARCO zaprasza na targi IBA do Monachium

  Spotkamy się na stoiskach naszych dostawców: Cepi, Mondial Forni, Canol, Gostol i Tecnopool. Skorzystaj z targowej akcji promocyjnej „Premia na inwestycje”. Pozwól mile się zaskoczyć. Szczegóły u Twojego opiekuna handlowego.

  Więcej

 • Szkolenia dla cukierników? Informujcie nas!

  Szkolenia dla cukierników? Informujcie nas!

  Nie możemy czekać z założonymi rękami, kiedy Czytelnicy zwracają się do nas o pomoc! Nie tak dawno dostaliśmy maila, w którym Czytelniczka prosi o informacje o szkoleniach dla cukierników w woj. zachodniopomorskim. Jeżeli słyszeliście o takich inicjatywach, kontaktujcie się z naszą redakcją lub ...

  Więcej

 • Twarzą w twarz z producentem pieców MIWE na targach IBA

  Twarzą w twarz z producentem pieców MIWE na targach IBA

  Podczas targów IBA firma GETH, oficjalny przedstawiciel firmy MIWE, zaprasza przedsiębiorców z branży piekarskiej na spotkania biznesowe z niemieckim producentem pieców MIWE. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu spotkania.

  Więcej

 • Znakowanie środków spożywczych - nowe wymagania

  Znakowanie środków spożywczych - nowe wymagania

  Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zaprasza do udziału w konferencji:„Znakowanie środków spożywczych – nowe wymagania prawne”. Odbędzie się ona 11 października 2012 r. w warszawskim Hotelu Marriott.

  Więcej