Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Cała prawda o miksach - dodaj swoją opinię

  Cała prawda o miksach - dodaj swoją opinię

  Wielu rzemieślników ma obawy przed stosowaniem w produkcji gotowych mieszanek ciast, twierdząc, że zawierają one szkodliwe substancje dodatkowe. Dla wielu rzemieślników gotowe mieszanki ciast to po prostu plama na honorze. Czy rzeczywiście ten diabeł jest taki straszny, jak go malują?

  Więcej

 • E-urząd jeszcze dłużej!

  E-urząd jeszcze dłużej!

  Elektroniczny Urząd Podawczy (EUP) w związku z dużym zainteresowaniem użytkowników, będzie dostępny do końca września 2012 roku.

  Więcej

 • Reality show dla cukierników

  Reality show dla cukierników

  Jesienią tego roku lifestylowy kanał telewizycjny TLC Polska ruszy z polską edycją kulinarnego reality show "Bake Off". Gospodarzami programu i jurorami będą Marta Grycan i Piotr Gąsowski.

  Więcej

 • Latem taniej w e-sklepie

  W sklepach internetowych odnotowano letnie obniżki cen produktów spożywczych. Tańsze zakupy niż na początku lipca zrobimy w wielu internetowych wersjach sieci marketów.

  Więcej

 • Opłaty interchange będą niższe

  Opłaty interchange będą niższe

  Negocjacje w sprawie obniżenia opłaty interchange, w których brali udział m.in. bankowcy, akceptanci kart płatniczych i organizacje kartowe, trwały od października ubiegłego roku. Choć zakończyły się kilka tygodni temu, nie ma zgody wśród uczestników rynku, czy i w jakim tempie powinna nastąpić obniżka stawek.

  Więcej

 • Letnia miłość do sernika

  Letnia miłość do sernika

  Daj się porwać sernikowemu szaleństwu i wybierz spośród wielu dobrze znanych recepturowych kombinacji. Podpowiemy Ci jak promować to wspaniałe ciasto w swoich punktach sprzedaży!

  Więcej

 • Dyskutuj i wybierz przysmak Nepalu!

  Dyskutuj i wybierz przysmak Nepalu!

  Akcja bliska naszemu sercu już dobiega końca... Ostatni etap zostawiamy w rękach naszych Czytelników. Zobacz, jakie receptury przygotowali uczniowie z Lwówka Śląskiego, i zdecyduj, która z nich stanie się przysmakiem na himalajskim szlaku!

  Więcej

 • Muffiny na słodkiej orbicie

  Muffiny na słodkiej orbicie

  Piętrowy, parterowy, okrągły, z muffinami? Pojawia się o północy i każdy czeka na niego z niecierpliwością. Kiedyś klasyczny element każdego wesela, dziś jadalne dzieło sztuki, które zaskakuje gości.

  Więcej