Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Nauczyciel też uczeń

  Nauczyciel też uczeń

  Nauczyciele wrócili do szkolnych ławek, ocen i sprawdzianów w Projekcie Doskonalenie „Chlebem Powszednim” Nauczyciela Zawodu. Doskonalą swoje umiejętności, aby lepiej przygotować swoich uczniów do pracy w zawodzie.

  Więcej

 • Margaryna Śniadaniowa Klasyczna z ZT Bielmar odkryta na nowo

  Margaryna Śniadaniowa Klasyczna z ZT Bielmar odkryta na nowo

  Margaryna Śniadaniowa Klasyczna, marka Zakładów Tłuszczowych Bielmar Sp. z o.o., została nagrodzona godłem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012. O przyznaniu nominacji marce zdecydowała Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, doceniając innowacyjność produktu, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek.

  Więcej

 • Skuteczne doskonalenie produkcji

  Skuteczne doskonalenie produkcji

  23 października br. firma LeanQ Team zaprasza do Warszawy na bezpłatne seminarium „Skuteczne doskonalenie produkcji, czyli jak zbudować mapę drogową prowadzącą do doskonałości operacyjnej i wygrać z kryzysem oraz konkurencją". Seminarium jest skierowane do szefów firm oraz współpracujących z nimi szefów działów.

  Więcej

 • Cyfrowa szkoła po polsku

  Cyfrowa szkoła po polsku

  Można czekać aż nową reformę systemu edukacji zastąpi kolejna nowa reforma. Można czekać na granty UE i papierowe projekty ministerstw. Można czekać na decyzje urzędników, kuratorów i dyrektorów. Można czekać, aż cyfryzację szkoły zawodowej zrobi ktoś za nas… można czekać albo zrobić to samemu…

  Więcej

 • Uprawy zbóż w UE: są straty, ale nie ma paniki

  Uprawy zbóż w UE: są straty, ale nie ma paniki

  Sierpniowa susza w południowej i wschodniej części Europy spowodowała straty w uprawach zbożowych. W rezultacie KE po raz kolejny obniżyła szacunki tegorocznych zbiorów zbóż w Unii – do 279 mln ton. Mimo to nie grozi nam sytuacja z sezonu 2007/2008.

  Więcej

 • Słodki gigant z Kruszwicy

  Słodki gigant z Kruszwicy

  2 września podczas wojewódzkich dożynek w Kruszwicy pojawił się gigantyczny tort. To jedna z atrakcji, którą ZT Kruszwica, znany producent tłuszczów roślinnych, przygotował specjalnie na tę okazję.

  Więcej

 • Wielkie świętowanie w Radomiu

  Wielkie świętowanie w Radomiu

  Radom wie, jak się łączy promocję z prawdziwym świętowaniem. 2 września br. w Muzeum Wsi Radomskiej fetowano XIV Święto Chleba, które wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Radomia. To przy okazji wielkie małe święto piekarzy radomskich.

  Więcej

 • Innowacyjne rozwiązania firmy Italmarco

  Innowacyjne rozwiązania firmy Italmarco

  Przygotowaliśmy nowe rozwiązania dla Twojej piekarni i cukierni: TECHNO ENERGY – PIEC NOWEJ GENERACJI oraz DZIELARKA KRAS INTEGRAL – DO FOREMKI I DO LINII. Skorzystaj z promocji IBA 2012 „PREMIA NA INWESTYCJĘ”

  Więcej

 • ITALMARCO zaprasza na targi IBA do Monachium

  ITALMARCO zaprasza na targi IBA do Monachium

  Spotkamy się na stoiskach naszych dostawców: Cepi, Mondial Forni, Canol, Gostol i Tecnopool. Skorzystaj z targowej akcji promocyjnej „Premia na inwestycje”. Pozwól mile się zaskoczyć. Szczegóły u Twojego opiekuna handlowego.

  Więcej