Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Wirtualny doradca w ZUS

  Wirtualny doradca w ZUS

  Już 14 czerwca rusza Platforma Usług Elektronicznych ZUS. Nowy portal informacyjny umożliwi m.in. dostęp do konta ubezpieczonego, składanie dokumentów drogą elektroniczną, Centrum Obsługi Telefonicznej oraz System Kierowania Ruchem połączony z multimedialnymi ekranami informacyjnymi we wszystkich placówkach ZUS.

  Więcej

 • Typujemy wyniki meczu Polska - Rosja

  Typujemy wyniki meczu Polska - Rosja

  Dzisiaj polska reprezentacja zmierzy się z Rosjanami. Start o godz. 20.45 w Warszawie. Jak wyjdzie z tego spotkania nasza 11? Z tarczą czy na tarczy? Zapytaliśmy naszych piekarzy i cukierników...

  Więcej

 • Nauczyciel na praktykach

  Nauczyciel na praktykach

  Projekt Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu rozwija się na całego. Właśnie dotarły do nas pierwsze opinie, zdjęcia, a nawet filmy z praktyk organizowanych na Mazurach oraz diagnoz, które odbywają się w Pomorskiej Akademii Kulinarnej.

  Więcej

 • Błędy w znakowaniu wyrobów cukierniczych

  Błędy w znakowaniu wyrobów cukierniczych

  Nie jesteś pewien, czy etykieta na Twoich wyrobach cukierniczych jest dobrze opracowana? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na Twoje wątpliwości: krótką, ale treściwą analizę typowych błędów, które przewijały się w raportach pokontrolnych IJHARS.

  Więcej

 • Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

  Do dnia 15.06.2012 r. można składać aplikacje do udziału w międzynarodowym kongresie poświęconym przedsiębiorczości w kształceniu ustawicznym. Kongres organizowany jest przez Komisję Europejską - Dyrekcje Generalne ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu oraz Edukacji i Kultury (przy wsparciu ze strony ICF).

  Więcej

 • Jak się robi reklamę piekarni-cukierni na Śląsku?

  Jak się robi reklamę piekarni-cukierni na Śląsku?

  Radio Piekary wie, jak bawić swoich słuchaczy i przy okazji zrobić dobrą reklamę lokalnym rzemieślnikom. Pod koniec kwietnia br. lokalna stacja radiowa ruszyła z ciekawym pomysłem konkursów, w które zaangażował się Tadeusz Bączkowicz, znany śląski rzemieślnik z Radzionkowa, właściciel Cukierni-Piekarni.

  Więcej

 • Dobra passa dla słodyczy i ciastek

  Dobra passa dla słodyczy i ciastek

  2012 r. zapowiada się równie łaskawy dla producentów słodyczy jak 2011 r. W ubiegłym sezonie Polacy wydali na łakocie około 3% więcej niż rok wcześniej. Teraz może być jeszcze więcej. Popyt jednak wymaga zastrzyku nowości.

  Więcej

 • Jak kibicują piekarze i cukiernicy?

  Jak kibicują piekarze i cukiernicy?

  Euro 2012 to prawdziwe święto dla wielu Polaków. Wśród nich są piekarze i cukiernicy. Sprawdziliśmy, czy są prawdziwymi fanami piłki nożnej, podpytaliśmy, jak zamierzają kibicować naszym (na żywo, przed TV, w Strefie Kibica) i czy Euro 2012 postrzegają w kategoriach biznesu.

  Więcej