Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Łódź stolicą naturalnej żywności

  Łódź stolicą naturalnej żywności

  12-14 października br. w Łodzi odbędzie się największa i najważniejsza w Polsce impreza promująca ekologiczne i tradycyjne produkty żywnościowe - V Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD. Udział potwierdziło ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy (Azerbejdżan, Czechy, Francja, Indie).

  Więcej

 • Kawa czy bubble tea?

  Kawa czy bubble tea?

  Bubble tea zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników. Napój z Tajwanu dla wielu osób stanowi zdrowszą alternatywę dla kawy czy piwa, przy których zwykle odbywają się spotkania towarzyskie.

  Więcej

 • Składki ZUS on-line

  Składki ZUS on-line

  Od września każdy płatnik może dokonywać płatności składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne za pośrednictwem strony pue.zus.pl. Udogodnienie jest wynikiem współpracy ZUS z PKO BP, dzięki której wachlarz e-usług świadczonych przez ZUS został wzbogacony o kolejną funkcjonalność.

  Więcej

 • Sensobus odkrywa preferencje polskich konsumentów

  Sensobus odkrywa preferencje polskich konsumentów

  Jesienią tego roku Sensobus, mobilne laboratorium firmy Puratos, już po raz 5. wyruszył w misję po Polsce, aby zbadać preferencje smakowe w zakresie wyrobów piekarniczych, cukierniczych i czekoladowych. W tym roku Sensobus trafił do mieszkańców Śląska oraz Małopolski.

  Więcej

 • Franczyzowa ekspansja Yogen Früz

  Franczyzowa ekspansja Yogen Früz

  Koncepcja Yogen Früz zyskuje w Polsce kolejnych franczyzobiorców i otwiera kolejne placówki. Na przełomie września i października br. w Galerii Kociewskiej w Tczewie zostanie uruchomiony kolejny punkt franczyzowy z mrożonymi jogurtami marki Yogen Früz - czytamy w portalu Franczyza w Polsce.

  Więcej

 • Polagra z Mistrzem Branży!

  Polagra z Mistrzem Branży!

  To nasze pierwsze tak rozbudowane wydanie MB, przygotowane specjalnie na targi Polagra-Tech. Jego wyjątkowość nie polega na objętości, ale na treści. Wciągające rozmowy z ludźmi branży, fachowe analizy, raporty, artykuły z zakresu technologii, sprzedaży czy marketingu - to tylko duży skrót blisko 120 stron najnowszego Mistrza!

  Więcej

 • Jeszcze można głosować i wygrać nagrody

  Jeszcze można głosować i wygrać nagrody

  Przypominamy, tylko do końca września można oddawać głosy w Plebiscycie MB - Maszyny i Urządzenia. Zdecyduj, kto zwycięży w naszym plebiscycie Maszyny i Urządzenia! Zagłosuj już dziś i zwiększ swoje szanse na jedną z wielu praktycznych nagród.

  Więcej

 • Kucia i Koperski mają niedosyt po Monachium

  Kucia i Koperski mają niedosyt po Monachium

  Nadzieje na złoto były duże, bo też poziom przygotowania Wiesława Kuci i Przemka Koperskiego jest mistrzowski. Ambitne prace, precyzyjne i szybkie wykonanie, a w efekcie jedynie 4. miejsce. Ile zabrakło im do szczęścia, jak oceniają tegoroczne zawody i na czym polega fenomen młodych Francuzów, którzy wygryźli zawodowców?

  Więcej