Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Perły technologii spożywczych w jednej przestrzeni

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Najważniejszy w Polsce pokaz nowych trendów w zakresie technologii dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej odbędzie się 7-11 października 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przyjazd na targi rolnicze jest wręcz obowiązkiem dla wszystkich pragnących umocnić swoją pozycję na rynku.

Wydarzenie obfituje w nowinki , liczne atrakcje a także jest okazją do przeprowadzenia rozmów z liderami branży w komfortowej atmosferze.

Lawina nowości

Na targach Polagra-Tech zostanie zaprezentowanych ponad 100 nowych produktów, maszyny rolnicze i urządzenia, którym będzie można przyjrzeć się z bliska. To właśnie Poznań będzie areną wielu światowych premier zapowiadanych przez wystawców. Jest na co czekać…

Nie tylko spotkania biznesowe

Ekspozycję tradycyjnie uzupełni program wydarzeń towarzyszących – pokazy, konferencje i szkolenia w zakresie zastosowania komponentów piekarskich, cukierniczych i lodziarskich, przygotowania deserów, skutecznych działań marketingowych i promocyjnych w branży piekarskiej i cukierniczej. Wyrafinowane receptury i kompozycje smakowe, a także oryginalne dekoracje wyrobów cukierniczych prezentowane będą podczas pokazów odbywających się na przestrzeni Forum Cukiernictwa i Piekarstwa przygotowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP, Europejskim Zgrupowaniem Interesów Gospodarczych oraz Stowarzyszeniem Rzemieślników Piekarstwa RP. W ramach specjalnych stref warsztatowo-szkoleniowych: SKLEPY i PIZZA zostaną przedstawione świeże pomysły na biznes i jego rozwój.

Profesjonalizm pod każdym względem

Właściciele piekarni, cukierni i lodziarni, kierownicy, technolodzy produkcji z Polski i zagranicy będą uczestniczyć w Salonie Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego targów POLAGRA-TECH.

Już na dwa miesiące przed targami ponad 4000 przedstawicieli cukierni i piekarni z przeszło 2000 placówek w Polsce potwierdziło swoje uczestnictwo. Nie zabraknie także gości z zagranicy. Swoją obecność zapowiedziało już ponad 800 przedstawicieli firm z branży spożywczej z takich krajów, jak Czechy, Ukraina, Słowacja, Litwa, Rosja czy Białoruś. Targi POLAGRA-TECH 2012 będą dla nich okazją do poznania możliwości produkcyjnych innowacyjnych maszyn i urządzeń, a nawet całych linii technologicznych „w ruchu”, surowców i dodatków, rozwiązań informatycznych i logistycznych, a także znalezienia inspirujących pomysłów na rozwój własnego biznesu.

Piekarz na start!

Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego oraz Salon Dodatków do Żywności rozpocznie się 7  października, Dniem Piekarza i Cukiernika. Tego dnia czynne będą tylko pawilony z ekspozycją dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. 8 października dołączą Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego oraz Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego.

Ceny pakietów

* tylko w Dniu Piekarza i Cukiernika (pierwszego dnia Salonu Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego (7.10.2012). Bilet upoważnia do wjazdu na teren targowy

** Rejestracja na stronie internetowej www.mtp24.pl lub na terenie MTP na podstawie wypełnionej ankiety rejestracyjnej. Do rejestracji uprawnione są osoby związane z sektorem wyrobów spożywczych, maszyn i urządzeń (na podstawie wizytówki lub pieczątki) oraz studenci i uczniowie szkół związanych z branżą wyrobów spożywczych, maszyn i technologii dla przemysłu spożywczego (na podstawie ważnej legitymacji).

Kasy biletowe znajdują się w czynnych holach wejściowych na terenie targów.

Harmonogram

7-11 października - Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego
8-11 października - Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego, Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego, Salon Dodatków do Żywności.

Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności

7-10 października:    8.30-16.30
11 października:        8.30-15.30

Godziny otwarcia kas biletowych

7-10 października:    8.30-16.30
11 października:        8.30-15.30

Wartość dodana

W tym samym czasie (8-11 października) odbędą się również Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA-FOOD, Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK, Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA-GASTRO oraz Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL.

Więcej na www.polagratech.pl

 

Ceny biletów Polagra 2012 : http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/id/589

Katalog Polagra-Tech 2012: http://mistrzbranzy.pl/targi


Strefa Pizzy: http://mistrzbranzy.pl/katalog-produktow/pokaz/id/345

Więcej informacji Polagra-Tech 2012 : http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/id/587