Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Zwijarka próżniowa CSV FRITSCH wyróżniona na targach IBA

  Zwijarka próżniowa CSV FRITSCH wyróżniona na targach IBA

  Cukiernicy i piekarze nieustannie prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych specjałów, o czym można się było przekonać śledząc emocjonującą rywalizację podczas zawodów iba cups. Innowacyjne rozwiązania producentów maszyn piekarniczych są często, na pierwszy rzut oka, mniej spektakularne,

  Więcej

 • IBA 2012 w obiektywie

  IBA 2012 w obiektywie

  IBA co 3 lata skupia uwagę branży piekarsko-cukierniczej z całego świata. To na te targi wystawcy rezerwują terminy premier najnowszych rozwiązań technologicznych. To tutaj poznajemy trendy, które zdominują świat przez najbliższe lata. I tutaj trwa widowisko pięknej sztuki piekarskiej i cukierniczej.

  Więcej

 • CSB-system zaprasza na targi Polagra-Tech

  CSB-system zaprasza na targi Polagra-Tech

  Szanowni Państwo, już od dawna branżowe rozwiązania IT pomagają osiągnąć sukces w biznesie. Oszczędzają czas i koszty, dbają o potrzebną wydajność i przejrzystość procesów w Państwa przedsiębiorstwie.

  Więcej

 • X Warszawskie Święto Chleba

  X Warszawskie Święto Chleba

  7 października na Placu Teatralnym w Warszawie ruszą coroczne dożynki. Warszawskie Święto Chleba już od 10 lat popularyzuje tradycję wsi mazowieckiej, promuje tradycyjne polskie wypieki i wyroby artystów ludowych. Przypomina również obrzędy związane z chlebem oraz gwarantuje dobrą zabawę przy folklorze.

  Więcej

 • Mistrz Branży na targach Polagra-Tech

  Mistrz Branży na targach Polagra-Tech

  7-11 października br. wszystkie drogi będą prowadzić do Poznania na targi Polagra-Tech. Nie zabraknie tam redakcji "Mistrza Branży". Zapraszamy na stoisko prasowe nr 115 w pawilonie 5.

  Więcej

 • Rajd rowerowy z firmą Bartex i Lesaffre

  Rajd rowerowy z firmą Bartex i Lesaffre

  Kaski, ochraniacze, rowery małe i duże – tak wyposażeni piekarze i cukiernicy z rodzinami pojawili się pod siedzibą firmy Bartex w niedzielę 9 września. Powód? Po udanej sierpniowej wyprawie w 2011 r. postanowiono powtórzyć wspólną zabawę na dwóch kółkach w malowniczych okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

  Więcej

 • Plebiscyt Maszyny i Urządzenia - podsumowanie

  Plebiscyt Maszyny i Urządzenia - podsumowanie

  Po trzech miesiącach głosowania nasi Czytelnicy wyłonili 18 zwycięzców w Plebiscycie Maszyny i Urządzenia. Sprawdź, kto zajął 1-2-3 miejsca w 6 kategoriach i co przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników Plebiscytu.

  Więcej