Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Pakiet medyczny – korzyści

  Pakiet medyczny – korzyści

  1,5 mln Polaków ma abonament medyczny uprawniający do leczenia w prywatnych przychodniach i szpitalach. Według ekspertów w ciągu dekady taka opieka może objąć nawet 10 mln osób. W większości poważanych firm abonamentowa opieka medyczna stała się standardem. Czy Ty i Twoja firma już jesteście w tej grupie?

  Więcej

 • Taśma FRIGoBELT® NOVA w tunelach spiralnych GYRoCOMPACT®

  Taśma FRIGoBELT® NOVA w tunelach spiralnych GYRoCOMPACT®

  Frigoscandia kolejny raz rewolucjonizuje technologię zamrażania. Na rynek wchodzi właśnie najmocniejsza samoukładająca się spirala, jaka do tej pory istniała. Połączenie nowego systemu napędu FRIGoDRIVE® M i nowej taśmy FRIGoBELT® NOVA przenosi niezawodność i efektywność pracy na następny, wyższy, poziom.

  Więcej

 • KNOW-HOW skutecznego czyszczenia

  KNOW-HOW skutecznego czyszczenia

  W życiu nie ma nic za darmo, a podnoszenie standardów i wysoka jakość mają swoją cenę. Czy to oznacza, że wszystko, co lepsze i co podnosi standard, jest z definicji droższe lub generuje dodatkowe koszty? W wypadku higieny w piekarnictwie i cukiernictwie jest zupełnie na odwrót.

  Więcej

 • W centrum uwagi - jak zaprojektować kawiarnie w pasażu

  W centrum uwagi - jak zaprojektować kawiarnie w pasażu

  W centrum handlowym klient bardzo szybko nabiera apetytu, a na widok małej czarnej, ciasteczek czy kanapeczek trudno mu się oprzeć pokusie. Przyciągnąć go jednak musi nie tylko zapach oferowanych produktów, ale także atrakcyjność wizualna i komfort.

  Więcej

 • Polmarkus Dni Otwarte jesień 2012 -FOTORELACJA

  Polmarkus Dni Otwarte jesień 2012 -FOTORELACJA

  23-24 października do siedziby firmy Polmarkus zjechało blisko 50 wystawców, którzy przedstawili trendy i nowości rynkowe dla branży piekarskiej i cukierniczej.Organizatorzy zapewnili ciekawe promocje pakietowe i cenowe. Dni Otwarte odwiedziło ponad 300 firm

  Więcej

 • Wielkie Pierniczenie - szkolenie MAMZ

  Wielkie Pierniczenie - szkolenie MAMZ

  Wielkie Pierniczenie to inaczej warsztaty z techniki i technologii produkcji wyrobów na bazie ciast piernikowych dla uczniów klas w zawodzie cukiernik, piekarz oraz kucharz. Szkolenie odbędzie się 22-29 listopada, m.in. w ZS nr 9 w Jastrzębiu Zdroju - nowej pracowni MAMZ.

  Więcej