Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Propagujemy czysty biznes

  Propagujemy czysty biznes

  Niedawno zakończyła się edycja programu Czysty Biznes pt. "Propagowanie czystego biznesu w Polsce", realizowana w latach 2007-2011. Firmy biorące udział nie tylko zmniejszyły koszty działalności, ale wyróżniły się na coraz bardziej ciasnym rynku.

  Więcej

 • Rozwojowy Grycan

  Rozwojowy Grycan

  W ciągu dwóch najbliższych miesięcy Grycan otworzy lokal w w centrum handlowym Port Łódź w Łodzi. Jak donosi portal DlaHandlu.pl, na realizację czekają umowy podpisane m.in. z operatorami budowanej Galerii Katowickiej, a także Poznań City Center.

  Więcej

 • Kontrola bezpieczeństwa i jakości żywności

  Kontrola bezpieczeństwa i jakości żywności

  Już teraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zaprasza do udziału w konferencji: „Kontrola bezpieczeństwa i jakości żywności w praktyce”. Termin: 22 luty 2012 r., tradycyjnie w Hotelu Marriott w Warszawie.

  Więcej

 • Wyróżnij się Przyjazną Słodyczą

  Wyróżnij się Przyjazną Słodyczą

  Ogólnopolski program „Przyjazna Słodycz – słodycz, po którą warto sięgnąć!” trwa już prawie rok i skupia ponad 180 cukierni z całej Polski. Jak program działa w rzeczywistości, a przede wszystkim jak klienci reagują na „Przyjazną Słodycz” – sprawdziliśmy w jednej z katowickich cukierni.

  Więcej

 • Opłacalny HACCP

  HACCP dość często jest postrzegany jedynie jako koszt. Tak naprawdę jest to system działający na korzyść przedsiębiorcy.

  Więcej

 • Pfahnl od środka

  Pfahnl od środka

  Początki firmy Pfahnl sięgają 1476 r. To już 536 lat! Warto zobaczyć, jakie standardy w produkcji wdrożył austriacki potentat.

  Więcej

 • Nowej generacji ekologiczny palnik węglowy do RRK

  Nowej generacji ekologiczny palnik węglowy do RRK

  Nowe wyzwania rzucone przez rynek piekarski oraz coraz trudniejszy dostęp do tanich paliw stałych zmusiły naszą firmę do opracowania palnika nowej generacji, który skutecznie pozwoliłby na spalanie wielu dostępnych paliw na polskim rynku.

  Więcej

 • Nasza „Cukiernicza Królowa”

  Nasza „Cukiernicza Królowa”

  Ogromny sukces poznańskiej cukierniczki! Marlena Szymaś znalazła się w ścisłej, światowej czołówce zajmując piąte miejsce w czasie Pierwszych Cukierniczych Mistrzostwach Świata Kobiet. W zawodach rozgrywanych w Rimini we Włoszech w dniach 21-22 stycznia 2012 startowało 10 ekip.

  Więcej