Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Praktyka - Twój chleb powszedni, nauczycielu

  Praktyka - Twój chleb powszedni, nauczycielu

  Ciągłe doskonalenie warsztatu pracy powinno być chlebem powszednim nauczycielek i nauczycieli. Z takiego założenia wyszedł Mirosław Łęczycki, właściciel Piekarni Staropolska, oraz Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, którzy razem wcielili w życie pomysł bezpłatnych i profesjonalnych praktyk dla kadry dydaktycznej.

  Więcej

 • 6 zasad marketingu w sklepie firmowym

  6 zasad marketingu w sklepie firmowym

  „Po co mi marketing, skoro klienci ciągle kupują moje produkty?” No właśnie po co? Postaramy się rozwiać błędne przekonanie, że marketing to jedynie twór generujący koszty, który nie przynosi zysków. Zwłaszcza w piekarni czy cukierni.

  Więcej

 • Czekoladowy zawrót głowy

  Czekoladowy zawrót głowy

  Niedawno zakończył się chorwacki Festiwal Czekolady. Jak się bawili w Zagrzebiu? Zapraszamy do obejrzenia galerii unikatowych zdjęć z imprezy, przesłanych przez organizatora, specjalnie dla Mistrza Branży.

  Więcej

 • Piekarnia za 110 mln zł

  Na terenie podstrefy Strzegom firma FSB Piekarnie wybuduje piekarnię z chłodnią o powierzchni 12 tys. m kw. Budowa ruszy w I kwartale 2012 r., a produkcja - na początku 2013 r. - podaje portal strzegomiak.pl

  Więcej

 • Bezpłatny wstęp na pokaz firmy Hert

  Bezpłatny wstęp na pokaz firmy Hert

  Zgłoś się do firmy Hert i podaj hasło "konkurs MB", a bezpłatny wstęp na pokazy produkcji pieczywa z luźnych ciast będziesz miał zagwarantowany. Pokaz odbędzie się 29 lutego br. w pokazowej piekarni Hert w Warszawie.

  Więcej