Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Zdrowe pieczywo w konkursie Wynalazek Roku 2011

  Okazuje się, że chleb jest produktem, który z powodzeniem może być przekształcany w produkt innowacyjny. Jak donosi naszemiasto.pl, wyłoniono laureatów konkursu na Wynalazek Roku 2011, organizowanego przez Poznań.

  Więcej

 • Szkolenia czas zacząć

  Szkolenia czas zacząć

  Już w lutym odbędą się pierwsze szkolenia dla branży piekarsko-cukierniczej. Temat na czasie to oczywiście znakowanie żywności.

  Więcej

 • Jaja zdrożeją o 20-30%

  Prognozowana podwyżka cen ma dwie przyczyny. Po pierwsze, drogie pasze sprawiły, że obniża się pogłowie kur niosek w całej Unii Europejskiej. Po drugie, nowe przepisy unijne nakazujące wymianę klatek dla kur.

  Więcej

 • Jakość handlowa pieczywa półcukierniczego

  Jakość handlowa pieczywa półcukierniczego

  Zaniżona zawartość tłuszczu i cukrów, zaniżona masa w odniesieniu do deklarowanej oraz złe oznakowanie produktów – to główne uchybienia producentów pieczywa półcukierniczego. IJHARS po raz pierwszy przeprowadził kontrolę tego rodzaju pieczywa.

  Więcej

 • Geth zaprasza do BACKFORUM

  Geth zaprasza do BACKFORUM

  Już w kwietniu firma GETH zaprasza na seminarium "Technologia chłodnicza w praktyce piekarniczej". Spotkanie zaplanowano w terminie 18-19 kwietnia 2012 r.

  Więcej

 • Startujemy z Mistrzem Branży

  Startujemy z Mistrzem Branży

  Po długich przygotowaniach, wielu rozmowach z przedsiębiorcami i pracownikami naszej branży pragniemy zaprezentować Państwu "Mistrza Branży". Co się kryje pod nową marką?

  Więcej

 • Oszczędności na Nowy Rok

  Oszczędności na Nowy Rok

  Powitaliśmy kolejny rok. Jest to czas, kiedy dokonujemy pewnych podsumowań, zastanawiamy się nad zmianami w naszym życiu, w tym także nad tym, jak zaoszczędzić przy coraz wyższych cenach.

  Więcej

 • Produkty ekologiczne od święta?

  W te święta niektóre sklepy z tradycyjną żywnością przeżyły prawdziwe oblężenie. W galeriach handlowych, gdzie okazjonalnie pojawiły się stoiska z wiejskimi smakami, smakoszy również nie brakowało. Jakie produkty cieszyły się zainteresowaniem klientów?

  Więcej