Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Geth zaprasza do BACKFORUM

  Geth zaprasza do BACKFORUM

  Już w kwietniu firma GETH zaprasza na seminarium "Technologia chłodnicza w praktyce piekarniczej". Spotkanie zaplanowano w terminie 18-19 kwietnia 2012 r.

  Więcej

 • Startujemy z Mistrzem Branży

  Startujemy z Mistrzem Branży

  Po długich przygotowaniach, wielu rozmowach z przedsiębiorcami i pracownikami naszej branży pragniemy zaprezentować Państwu "Mistrza Branży". Co się kryje pod nową marką?

  Więcej

 • Oszczędności na Nowy Rok

  Oszczędności na Nowy Rok

  Powitaliśmy kolejny rok. Jest to czas, kiedy dokonujemy pewnych podsumowań, zastanawiamy się nad zmianami w naszym życiu, w tym także nad tym, jak zaoszczędzić przy coraz wyższych cenach.

  Więcej

 • Produkty ekologiczne od święta?

  W te święta niektóre sklepy z tradycyjną żywnością przeżyły prawdziwe oblężenie. W galeriach handlowych, gdzie okazjonalnie pojawiły się stoiska z wiejskimi smakami, smakoszy również nie brakowało. Jakie produkty cieszyły się zainteresowaniem klientów?

  Więcej

 • Na Śląsku powstaną ekologiczne targowiska

  Na Śląsku powstaną ekologiczne targowiska

  W ramach programu "Mój Rynek" na Śląsku powstaną pierwsze targowiska z produktami ekologicznymi i regionalnymi. Pieniądze z dotacji w wysokości 11,24 mln zł pozwolą na dofinansowanie 12 targowisk, czyli maksymalnie 1 mln zł na 1 obiekt.

  Więcej

 • Piekarz Królem

  I to nie byle jakim, tylko Kurkowym. Ten zaszczyt przypadł Starszemu Cechu Piekarzy w Radomiu. Jarosław Gajda, bo o nim mowa, zdobył ten tytuł, strzelając z wiatrówki do tarczy z kurem.

  Więcej

 • Czy będziesz płacił ZUS w 2012?

  Czy będziesz płacił ZUS w 2012?

  O tym, czy ZUS, czy pracodawca jest upoważniony do wypłaty zasiłku chorobowego w 2012 r., decyduje liczba ubezpieczonych zatrudnionych na dzień 30 listopada 2011 r.

  Więcej

 • Słodycz, po którą warto sięgnąć!

  Słodycz, po którą warto sięgnąć!

  Przyjazna Słodycz to ogólnopolski program promujący wyroby cukiernicze odpowiadające najnowszym trendom świadomego odżywiania się. Program skupia cukiernie, dla których wysoka jakość składników jest szczególną wartością. Przystąpiło do niego już ponad 180 zakładów cukierniczych z 760 punktami sprzedaży w całej Polsce.

  Więcej