Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Expo Sweet na miarę mistrzów

  Dynamiczne, każdego roku urozmaicane pod wieloma względami i rozwojowe – takie są Expo Sweet, które po raz 4. inicjują sezon targowy. I w tym roku branże lodziarska, cukierniczo-piekarska znajdą u nas pełny przegląd nowości i zapowiedzi tego, co będzie obowiązywać w 2012 roku.

  Więcej

 • Próby wypiekowe Böckera i firmy Debag

  Próby wypiekowe Böckera i firmy Debag

  Dwa dni temu, 10 stycznia, odbyły się pierwsze próby wypiekowe w przyzakładowej piekarni testowej firmy Debag, znajdującej się w Sycowie (woj. dolnośląskie). Takie próby będą się odbywały co miesiąc.

  Więcej

 • Szkolenie z firmą PFAHNL i Modeną

  Szkolenie z firmą PFAHNL i Modeną

  10-11 stycznia br. piekarze i cukiernicy ze Śląska spędzili w czeskim Litomyślu. Powód? Szkolenie w nowym Centrum Szkoleniowym firmy PFAHNL, współorganizowane przez hurtownię Modena.

  Więcej

 • Puratos dystrybutorem nadzień Pure Food

  Puratos dystrybutorem nadzień Pure Food

  Firma Puratos Polska Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem pełnej oferty produktów Pure Food na terenie całej Polski. Tym samym Puratos rozszerzył swoją ofertę nadzień, mających szerokie zastosowanie między innymi w przemyśle piekarniczym, cukierniczym i lodziarskim.

  Więcej

 • Tortownia.pl gra z Owsiakiem

  Tortownia.pl gra z Owsiakiem

  Oj, będzie się działo! Ci, którzy zaproponują najwięcej, mogę wylicytować eksluzywne, indywidualne szkolenie z Tadeuszem Braneckim, mistrzem cukrowych kwiatów!

  Więcej

 • Zdrowe pieczywo w konkursie Wynalazek Roku 2011

  Okazuje się, że chleb jest produktem, który z powodzeniem może być przekształcany w produkt innowacyjny. Jak donosi naszemiasto.pl, wyłoniono laureatów konkursu na Wynalazek Roku 2011, organizowanego przez Poznań.

  Więcej

 • Szkolenia czas zacząć

  Szkolenia czas zacząć

  Już w lutym odbędą się pierwsze szkolenia dla branży piekarsko-cukierniczej. Temat na czasie to oczywiście znakowanie żywności.

  Więcej