Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Yogoland – kolejna jogurteria w Polsce

  Yogoland – kolejna jogurteria w Polsce

  Yogoland, jedyny w Europie przedstawiciel amerykańskiej firmy Sweet & Tart Food, konsekwentnie buduje sieć punktów w Polsce. Po Poznaniu, Ostrowie Wlkp., Łodzi, Bydgoszczy i Toruniu kolejne punkty pojawią się wkrótce w Koszalinie, Pile, we wrocławskich Bielanach i w Lublinie.

  Więcej

 • Co nowego w Twoim Mistrzu Branży?

  Co nowego w Twoim Mistrzu Branży?

  Kulisy ujawnienia listy 646 – czyli opinie uczestników nowej afery. Ciekawy wywiad-konfrontacja dwóch ważnych osobowości, w którym odsłaniamy źródło afer i aktualnych problemów w branży. Specjalny dodatek przedstawiający lody i kawę od innej strony! To tylko wybrane tematy kwietniowego Twojego Mistrza Branży.

  Więcej

 • Lodowe szaleństwo Plusa

  Lodowe szaleństwo Plusa

  Bądź sportretowany i wejdź do Almanachu Mistrzów Branży Lodziarskiej Ziemi Łódzkiej i nie tylko lub uzyskaj swój portret malowany pastelami, wykonany niezwykłą techniką malarską. Dołącz do Mistrzów Branży Lodziarskiej!

  Więcej

 • Kampania czytania etykiet

  Kampania czytania etykiet

  „Czytaj etykiety – chroń siebie i swój świat” – pod takim hasłem 15-28 kwietnia br. potrwa kampania edukacyjna, organizowana przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji oraz Federację Konsumentów. Akcja obejmie klientów sieci handlowych Auchan, Carefour, Makro Cash&Carry, Real i Tesco.

  Więcej

 • Czas na kawę i lody z Mistrzem Branży

  Czas na kawę i lody z Mistrzem Branży

  Zapraszamy do interaktywnego przeglądu oferty rynkowej pod kątem lodów i przygotowywania aromatycznej kawy! Już działa specjalna przestrzeń „Mistrz Branży poleca – kawa i lody w Twojej cukierni, lodziarni i kawiarni”. Zapraszamy!

  Więcej

 • W obronie polskiej żywności

  Monitoring zagranicznych mediów pod kątem informacji o polskiej żywności oraz informowanie zagranicznych konsumentów o jakości produktów rolno-spożywczych ‒ to dwa kluczowe elementy walki z czarnym PR polskiej żywności w Europie. Swoje propozycje przedstawiły fundusze promocji oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Więcej

 • Kolejne ułatwienia w zakładaniu firmy

  Kolejne ułatwienia w zakładaniu firmy

  Niższe koszty rejestracji firmy, mniej obowiązków informacyjnych dla start-upów oraz szerszy katalog usług, które można świadczyć nieodpłatnie bez naliczania VAT-u – to korzystne dla przedsiębiorców zmiany w projekcie 4. ustawy deregulacyjnej. Niekorzystne jest opodatkowanie przejazdów firmowym autem w celach prywatnych.

  Więcej

 • Szkolenie dla Ekspedientek

  Szkolenie dla Ekspedientek

  Wzorowa obsługa klienta potrafi zwiększyć zyski firmy, pobudzić rynek zbytu, wywołać lojalność klienta, a nawet zbudować markę. O tym, jak łatwo ją wprowadzić, przeczytasz w dalszej części relacji ze szkolenia dla obsługi klienta.

  Więcej

 • VI Targi Nowości w Dolsku

  VI Targi Nowości w Dolsku

  Serdecznie zapraszamy w dniu 27.04.2013 r. (sobota) w godzinach 11.00 – 17.00 na VI spotkanie integracyjno – biesiadne połączone z Targami Nowości w miejscowości Dolsk.

  Więcej