Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Franczyzowa ekspansja Yogen Früz

  Franczyzowa ekspansja Yogen Früz

  Koncepcja Yogen Früz zyskuje w Polsce kolejnych franczyzobiorców i otwiera kolejne placówki. Na przełomie września i października br. w Galerii Kociewskiej w Tczewie zostanie uruchomiony kolejny punkt franczyzowy z mrożonymi jogurtami marki Yogen Früz - czytamy w portalu Franczyza w Polsce.

  Więcej

 • Polagra z Mistrzem Branży!

  Polagra z Mistrzem Branży!

  To nasze pierwsze tak rozbudowane wydanie MB, przygotowane specjalnie na targi Polagra-Tech. Jego wyjątkowość nie polega na objętości, ale na treści. Wciągające rozmowy z ludźmi branży, fachowe analizy, raporty, artykuły z zakresu technologii, sprzedaży czy marketingu - to tylko duży skrót blisko 120 stron najnowszego Mistrza!

  Więcej

 • Jeszcze można głosować i wygrać nagrody

  Jeszcze można głosować i wygrać nagrody

  Przypominamy, tylko do końca września można oddawać głosy w Plebiscycie MB - Maszyny i Urządzenia. Zdecyduj, kto zwycięży w naszym plebiscycie Maszyny i Urządzenia! Zagłosuj już dziś i zwiększ swoje szanse na jedną z wielu praktycznych nagród.

  Więcej

 • Kucia i Koperski mają niedosyt po Monachium

  Kucia i Koperski mają niedosyt po Monachium

  Nadzieje na złoto były duże, bo też poziom przygotowania Wiesława Kuci i Przemka Koperskiego jest mistrzowski. Ambitne prace, precyzyjne i szybkie wykonanie, a w efekcie jedynie 4. miejsce. Ile zabrakło im do szczęścia, jak oceniają tegoroczne zawody i na czym polega fenomen młodych Francuzów, którzy wygryźli zawodowców?

  Więcej

 • BAKEPOL 2013 w Lublinie!

  BAKEPOL 2013 w Lublinie!

  Ważna zmiana w kalendarzu imprez targowych na sezon 2013. Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędą się w Lublinie 7-10 września 2013 r. Warto zapamiętać tę datę.

  Więcej

 • Projekt zmian w VAT po poprawkach

  Projekt zmian w VAT po poprawkach

  Komitet Stały Rady Ministrów przyjął projekt zmian w VAT. Resort finansów wycofał się z planowanej podwyżki VAT na lody, doprecyzował również, że podatek 23% obejmie nie tylko sprzedaż kawy i herbaty, ale też napoje przygotowane na ich naparze.

  Więcej

 • Kontroluj OFE

  Kontroluj OFE

  Warto dokładnie przyjrzeć się przesyłanym informacjom z ZUS, by upewnić się, czy na konto w OFE składki wpływają regularnie. Jeśli jednak stan konta emerytalnego budzi zastrzeżenia, trzeba poszukać przyczyny braku składek, bądź też rozwiać wątpliwości co do ich wysokości.

  Więcej

 • Pracodawco, pracowniku - zabierz serce na spacer!

  Pracodawco, pracowniku - zabierz serce na spacer!

  Pracodawcy RP, najstarsza organizacja zrzeszająca największe polskie przedsiębiorstwa, rozpoczyna kampanię profilaktyki chorób serca wśród pracowników. Jej inauguracją jest akcja pod hasłem „Zabierz serce na spacer”. 29 września, godz. 11.00, Park Skaryszewski w Warszawie.

  Więcej