Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Trwa rekrutacja do Bama Companies w Polsce

  Trwa rekrutacja do Bama Companies w Polsce

  Bama Companies znany producent wyrobów piekarniczych rozpoczął kolejny etap rekrutacji. W tej chwili poszukiwane są osoby na stanowiska Operatora Linii Produkcyjnej oraz Pakowacza do budowanej w Stanowicach koło Oławy pierwszej fabryki firmy w Europie.

  Więcej

 • Włosko-polskie gelato w Czeladzi

  Włosko-polskie gelato w Czeladzi

  12 marca br. w Szafranowym Dworze w Czeladzi odbyło się jedno z czterech zaplanowanych Seminariów Lodowych. O nowych smakach lodów najlepiej opowiadał Włoch Raffaele Derosa z firmy Fabbri, podczas gdy technolog Szymon Wolański (Savpol) przygotowywał w tym czasie najlepsze lody na świecie!

  Więcej

 • Zarezerwuj czas na Seminarium Lodziarskie

  Zarezerwuj czas na Seminarium Lodziarskie

  Przygotowujesz się do sezonu lodziarskiego? Potrzebujesz najlepszych, sprawdzonych rozwiązań i świeżych pomysłów? Już w marcu rusza nowa edycja Seminariów Lodziarskich pod egidą firmy Savpol, Fabbri, Miran Ices Cones oraz Valmar Global. Trasa spotkań obejmie Wrocław, Czeladź, Kraków oraz Rzeszów.

  Więcej

 • Targi z firmą Merkur

  Targi z firmą Merkur

  Firma Merkur wie, jak zorganizować dobrą zabawę i zadbać o integrację swoich kluczowych klientów i dostawców dla branży.
  9 lutego br. Targi Piekarniczo-Cukiernicze w hotelu Windsor w Jachrance przyciągnęły wielu gości z różnych regionów Polski.

  Więcej

 • Ferrari w świecie lodów

  Ferrari w świecie lodów

  11, 13 lub 15 marca br. można się przekonać, co oznacza Ferrari w świecie lodów. Mistrz Luciano Ferrari już rozpoczął swój marcowy cykl pokazów lodowych w 3 różnych miastach Polski.

  Więcej

 • IV Targi Lodowe

  IV Targi Lodowe

  Hurtownia Słodyczy Smakosz zaprasza na IV Tragi Lodowe, które odbędą się już 15 marca tego roku. Spotkanie w Centrum Kultury Śląskiej dla ciastkarzy i lodziarzy zaowocuje z pewnością wieloma nowymi pomysłami.

  Więcej

 • Targi z Plusem

  Targi z Plusem

  Firma Plus zaprasza na wiosenne targi już w najbliższy poniedziałek! 11 marca o godzinie 12 odbędzie się spotkanie dla cukierników, piekarzy i lodziarzy.

  Więcej

 • Optymistyczne prognozy dla zboża

  Optymistyczne prognozy dla zboża

  W 2013 roku spodziewamy się wzrostu produkcji pszenicy. Według marcowego raportu Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa prognozy na ten rok są optymistyczne.

  Więcej