Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Sukcesja nie taka straszna?

  Sukcesja nie taka straszna?

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowuje pilotażowy program wsparcia sukcesji w firmach rodzinnych. Na działania mające przygotować do przekazania władzy ok. 1000 przedsiębiorców z całej Polski w ciągu dwóch lat przeznaczonych zostanie 20 milionów złotych.

  Więcej

 • Moc atrakcji - wystawcy CFP 2017

  Moc atrakcji - wystawcy CFP 2017

  Tegoroczni wystawcy postanowili jeszcze bardziej rozpieścić uczestników Cake Festival Poland. Będzie jeszcze więcej branżowych stoisk, nagród specjalnych oraz pokazów i promocji.

  Więcej

 • Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017?

  Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017?

  Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: kto jest organizatorem Cake Festival Poland, żeby wygrać wejściówkę na najsłodsze wydarzenie tej jesieni. Kto w terminie nadesłał do nas prawidłową odpowiedź... Ten zyskał podwójne zaproszenie!

  Więcej

 • Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest!

  Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest!

  Jak przetrwać jesień? Zanurzyć się pod kołdrę. Albo… zanurzyć się w bajeczny i kolorowy świat słodkiej dekoracji. Najlepiej w tym celu posłuży najnowszy numer Mistrza Dekoracji. A w nim - niezwykłe tutoriale oraz zaproszenie na Cake Festival Poland.

  Więcej

 • 15. Warszawskie Święto Chleba

  15. Warszawskie Święto Chleba

  Zapraszamy wszystkich miłośników tradycji ludowych i polskiego chleba na 15. Warszawskie Święto Chleba 1 października, Rynek Nowego Miasta (10.00-18.00). Na scenie wystąpią folklorystyczne zespoły dziecięce i młodzieżowe. O godz. 16.00 zapraszamy na koncert zespołu „Megitza Trio”. Wstęp wolny.

  Więcej

 • Słodko, roślinnie i czekoladowo

  Słodko, roślinnie i czekoladowo

  Kiedy w styczniu 2017 r. przeprowadzałam wywiad z Pawłem Ochmanem, autorem bloga weganon.pl, jego książka była jeszcze w sferze marzeń i planów. Teraz to marzenie się spełniło. Nakładem wydawnictwa Znak ukazały się „Pyszności z roślin. Szybkie wypieki, desery, śniadania bez jajek i nabiału”.

  Więcej