Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Sweets Competeeon - Internetowe Mistrzostwa Cukiernicze

  Sweets Competeeon - Internetowe Mistrzostwa Cukiernicze

  Sweets Comepteeon to Mistrzostwa stworzone z miłości do słodkości, do udziału w których zaproszeni są wielbiciele tortów, monoporcji oraz, uginających się pod ciężarem smakołyków, słodkich stołów. Szeroki wybór kategorii oraz dywizji sprawi, że każdy cukiernik, niezależnie od doświadczenia, będzie mógł się wykazać!

  Więcej

 • Pomysł na słodki biznes

  Pomysł na słodki biznes

  Planujesz produkować własne praliny i czekoladę, chcesz oblewać własne wyroby czekoladą? Nasz zespół chętnie pomoże, przeszkoli, wdroży technologię. Przeprowadzimy cały proces – od projektu po realizację.

  Więcej

 • Polskie truskawki już są!

  Polskie truskawki już są!

  Choć tradycyjnie truskawki królują w deserach, koktajlach i ciastach w czerwcu, sezon na nie zaczyna się w Polsce już w kwietniu. Ale to nie jedyna informacja o tych owocach, która może zaskoczyć.

  Więcej

 • Jak prawidłowo przeprowadzić zmiany pokoleniowe w firmie

  Jak prawidłowo przeprowadzić zmiany pokoleniowe w firmie

  Nie istnieje taki dział w przedsiębiorstwie, w którym można złożyć wniosek o zatrzymanie zegara biologicznego. Zmiany pokoleniowe to naturalny proces, dlatego warto przygotować się do tego odpowiednio wcześnie, dając wsparcie swoim potomkom na wiele lat przed ich nadejściem.

  Więcej

 • Niech owoc rozgości się w cukierniach!

  Niech owoc rozgości się w cukierniach!

  Sezonowe owoce są najsmaczniejsze. Wiosna i lato to pory roku, gdy mamy szeroki wybór pysznych polskich owoców. I to właśnie z nimi kojarzymy letnie wypieki, znakomite owocowe placki, wykwintne tarty czy ciasta z kremem i galaretką.

  Więcej

 • DESEO w nowej luksusowej lokalizacji

  DESEO w nowej luksusowej lokalizacji

  W budynku biurowym Innova Work Station na warszawskim Służewcu otworzyła się luksusowa cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie. W transakcji najemcę reprezentowała agencja Estate Fellows, a właściciela nieruchomości firma Savills.

  Więcej

 • Dziel się smakami z klientami

  Dziel się smakami z klientami

  19 kwietnia ruszyła wyjątkowa promocja firmy Credin, w podróż smaków zabieramy wszystkich miłośników śródziemnomorskich klimatów. Miesiąc śródziemnomorski przeniesie klientów piekarni i cukierni w odległe miejsca, których tak bardzo nam brakuje!

  Więcej