Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017?

  Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017?

  Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: kto jest organizatorem Cake Festival Poland, żeby wygrać wejściówkę na najsłodsze wydarzenie tej jesieni. Kto w terminie nadesłał do nas prawidłową odpowiedź... Ten zyskał podwójne zaproszenie!

  Więcej

 • Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest!

  Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest!

  Jak przetrwać jesień? Zanurzyć się pod kołdrę. Albo… zanurzyć się w bajeczny i kolorowy świat słodkiej dekoracji. Najlepiej w tym celu posłuży najnowszy numer Mistrza Dekoracji. A w nim - niezwykłe tutoriale oraz zaproszenie na Cake Festival Poland.

  Więcej

 • 15. Warszawskie Święto Chleba

  15. Warszawskie Święto Chleba

  Zapraszamy wszystkich miłośników tradycji ludowych i polskiego chleba na 15. Warszawskie Święto Chleba 1 października, Rynek Nowego Miasta (10.00-18.00). Na scenie wystąpią folklorystyczne zespoły dziecięce i młodzieżowe. O godz. 16.00 zapraszamy na koncert zespołu „Megitza Trio”. Wstęp wolny.

  Więcej

 • Słodko, roślinnie i czekoladowo

  Słodko, roślinnie i czekoladowo

  Kiedy w styczniu 2017 r. przeprowadzałam wywiad z Pawłem Ochmanem, autorem bloga weganon.pl, jego książka była jeszcze w sferze marzeń i planów. Teraz to marzenie się spełniło. Nakładem wydawnictwa Znak ukazały się „Pyszności z roślin. Szybkie wypieki, desery, śniadania bez jajek i nabiału”.

  Więcej

 • Poradnik przedsiębiorcy: Limit płatności gotówką

  Poradnik przedsiębiorcy: Limit płatności gotówką

  Od 1 stycznia 2017 roku obowiązuje nowy limit na płatności gotówkowe, co wynika ze zmian w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej. Faktury o wartości powyżej 15 000 zł opłacone gotówką nie mogą stanowić kosztu podatkowego. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak działa limit 15 000 zł na płatności gotówkowe.

  Więcej