Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Pochlebnie o chlebie

  Pochlebnie o chlebie

  Istnieją takie miejsca, gdzie chleb wypieka się na bieżąco, w koszykach leży zaledwie kilka bochenków, więc nie wystarczy dla każdego. Justyna Roszkowska, drobna brunetka w lnianym fartuchu, z uśmiechem umieszcza w piecu świeżą partię drożdżowych bułek i otrzepuje się z mąki.

  Więcej

 • Rok czekolady

  Rok czekolady

  Takiego obfitości festiwali czekolady jeszcze w Polsce nie było! Wszystko za sprawą firmy WeForm, która zaprasza wystawców i uczestników do słodkiej uczty w ponad 10 atrakcyjnych lokalizacjach.

  Więcej

 • Praktyczne szkolenie dla piekarzy

  Praktyczne szkolenie dla piekarzy

  Serdecznie zapraszamy do jednego z najnowocześniejszych centrów techniki i technologii piekarskiej w Arnstein (MIWE LiveBakingCenter) na praktyczny pokaz szkoleniowy zaznajamiający uczestników z kolejnymi procesami technologicznymi, jak formowanie bułek, wydłużona fermentacja i odpiek w kilku systemach piecowych.

  Więcej

 • Pełna kontrola żywności dla IJHRS

  Pełna kontrola żywności dla IJHRS

  10 stycznia 2020 r. Sejm skierował do Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi projekt ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych. Według zapisów tego aktu normatywnego będzie kontrolowana jakość handlową żywności na wszystkich etapach obrotu.

  Więcej

 • Sprawdź Expo Sweet 2020

  Sprawdź Expo Sweet 2020

  23-26 lutego br. w Warszawie odbędzie się 12. edycja największych w Polsce targów branży cukierniczej. W centrum wydarzeń będą prestiżowe konkursy, ciekawe szkolenia i spotkania ze specjalistami z Polski i zagranicy. Sprawdź, jak zaplanować czas na Expo Sweet!

  Więcej

 • Czekoladowa Chatka

  Czekoladowa Chatka

  Po 17 latach pracy w banku rzuciła korporację dla… czekolady. Zaraz potem jej mąż zrezygnował z wieloletniej pracy w budowlance. I też robi pralinki. W mieście, gdzie nikt nie dawał im szans na przetrwanie pierwszego roku, rozkręcili czekoladowy biznes i udowodnili, że dobra czekolada zawsze przyciągnie klientów.

  Więcej

 • Seminaria Lodziarskie Savpol 2020

  Seminaria Lodziarskie Savpol 2020

  W dniach 9-13 marca 2020 w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się kolejna edycja Seminariów Lodziarskich organizowanych przez firmę Savpol oraz partnerów: Fabbri, Valmar, Miran Ice Cones, Coldelite, Malongo, Piątnica, Multeneo, Ogrodowy Salon i Litex.

  Więcej