Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Targi SIGEP miejsce słodkiego biznesu

  Targi SIGEP miejsce słodkiego biznesu

  SIGEP jest światowej klasy wystawą B2B w dziedzinie rzemieślniczych lodów i cukiernictwa. Dla nabywców, producentów i dystrybutorów lodów, ciast, czekolady, kawy i materiałów piekarniczych targi SIGEP to najbardziej ekscytujące wydarzenie biznesowe roku.

  Więcej

 • Galago Poland na Bakepol 2019

  Galago Poland na Bakepol 2019

  Już od 12 września zapraszamy na targi Bakepol do odwiedzenia naszego stoiska nr 69 w hali Dunaj, na którym będzie możliwość zakupu papierowych kubków: do lodów, zimnych i gorących napojów. Znajdziecie u nas również szeroki wybór papierowych papilotek i form wypiekowych.

  Więcej

 • Witamy jesień z Jordim Bordasem

  Witamy jesień z Jordim Bordasem

  W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form, tak by Wasze wypieki były tej jesieni w wyjątkowo dobrej formie!

  Więcej

 • Pamiętaj o Strefie Mistrza Branży!

  Pamiętaj o Strefie Mistrza Branży!

  Wszystko zapięte na ostatni guzik. Nasza redakcja odlicza dni do wyjazdu na targi BAKEPOL w Krakowie, gdzie wspólnie z rewelacyjnymi piekarzami i cukiernikami rozkręcimy strefę rzemiosła i inspiracji – Strefę Mistrza Branży. Podsumujmy, co dla Was przygotowaliśmy i dlaczego warto być z nami 12-14 września.

  Więcej

 • Polska Ekologia otwiera piekarstwo na ekologię

  Polska Ekologia otwiera piekarstwo na ekologię

  Klimat wokół żywności ekologicznej w Polsce jest coraz cieplejszy. Przybywa klientów, sklepów ze zdrową żywnością, tylko piekarze niechętnie podejmują temat biochleba. Stowarzyszenie Polska Ekologia na czele z mistrzem piekarstwa i cukiernictwa Czesławem Meusem chce zachęcić branżę do rozszerzenia produkcji.

  Więcej

 • Forma dla Mistrza! Akcja na Strefie Mistrza Branży

  Forma dla Mistrza! Akcja na Strefie Mistrza Branży

  Przyjdź do Strefy Mistrza Branży, 12-14 września. Wykup całoroczną prenumeratę „Mistrza Branży”. Wybierz jedną z trzech form z najnowszej kolekcji produktów ze stali kwasoodpornej firmy Korzeniewscy, z atestem PZH i polecane przez Stowarzyszenie Polska Ekologia. Zapraszamy!

  Więcej