Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Listopadowy Mistrz Branży

  Listopadowy Mistrz Branży

  Sytuacja na świecie zmienia się z dnia na dzień, nie napawając optymizmem. My niezmiennie jesteśmy z Wami. I właśnie oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

  Więcej

 • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Jak wygląda dieta Polaków?

  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Jak wygląda dieta Polaków?

  Nie od dziś wiadomo, że dobrze zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie oraz zdrowie. Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania to doskonały moment na to, by zwrócić uwagę na żywienie najmłodszych smakoszy, wziąć pod lupę dobre nawyki oraz regularne spożywanie posiłków. Jak wygląda codzienne menu Polaków?

  Więcej

 • Pamięć - szósty nośnik smaku

  Pamięć - szósty nośnik smaku

  Książka polskiego autora uznana przez Booklist za jedną z najlepszych książek kulinarnych roku 2020 teraz pojawia się na polskim rynku - "Rozkoszne, wegetariańska uczta z polskimi smakami".

  Więcej

 • Czy domowe wypieki zaszkodzą branży?

  Czy domowe wypieki zaszkodzą branży?

  Zamknięci w domach konsumenci coraz częściej decydują się na eksperymenty w kuchni, zamiast kupna gotowego ciasta lub chleba. To, co jednak pozornie może oznaczać szkodę dla piekarni i cukierni może okazać się również szansą.

  Więcej

 • Kolorowy warsztat - barwniki

  Kolorowy warsztat - barwniki

  Angelika Chwyć podzieli się z wami warsztatem tworzenia cukrowo­-czekoladowych dekoracji. Światowej klasy ekspertka zaprezentuje: autorskie techniki dekorowania, ciekawe eksperymenty z surowcami i niezbędne narzędzia i akcesoria,
  które ułatwiają pracę dekoratorom.

  Więcej