Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Zero waste wkracza na rynek delivery

  Zero waste wkracza na rynek delivery

  Po sklepach ekologicznych bez plastikowych opakowań pojawia się kolejna inicjatywa – idea zero waste może opanować również rynek dostaw produktów (nie tylko spożywczych). Na razie planowane są wiosenne testy w Nowym Jorku i Paryżu.

  Więcej

 • 40. edycja SIGEP - potęga lodów i deserów

  40. edycja SIGEP - potęga lodów i deserów

  Targi Expo Sweet już za chwilę. Tymczasem przypominamy jak było podczas ostatniej edycji Sigep. Czy zobaczymy te same trendy? Czego możemy spodziewać się w cukiernictwie światowym i polskim? Zapraszamy na szybki przegląd trendów.

  Więcej

 • 5 powodów, dla których warto w tym roku założyć firmę

  5 powodów, dla których warto w tym roku założyć firmę

  Panujący w polskiej gospodarce optymizm może zachęcać kolejne osoby do rozpoczynania działalności gospodarczej. Z obserwacji Tax Care, największego biura księgowego w Polsce wynika, że powodów, dla których warto właśnie w 2019 r. założyć własną firmę, jest co najmniej pięć.

  Więcej

 • Kandy Liderem Biznesu

  Kandy Liderem Biznesu

  Firma Kandy została uhonorowana Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Oznacza to, że znalazła się w zaszczytnym gronie najlepszych przedsiębiorstw w kraju.

  Więcej

 • Formy i zestawy form wypiekowych

  Formy i zestawy form wypiekowych

  Smaczny, zdrowy chleb to nie tylko dobry skład, ale również odpowiednia forma niezagrażająca w najmniejszym stopniu zdrowiu konsumenta. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na skład pieczywa, chce wiedzieć także, czy sam wypiek nie zagraża zdrowiu. Piekarzu, wybierając formy, kupuj mądrze.

  Więcej

 • Inspiracje na pączki z firmą Bakels

  Inspiracje na pączki z firmą Bakels

  Tłusty czwartek tuż tuż. W tym roku święto łasuchów wypada 28 lutego. Tego dnia tradycyjnie objadamy się pączkami i faworkami. Najlepsze są rzecz jasna te przygotowane samemu. Ale nie każdy ma na to czas czy chęć.

  Więcej