Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Czas na polską malinę i odkrycie jagody kamczackiej!

  Czas na polską malinę i odkrycie jagody kamczackiej!

  Korzystajmy z pełni sezonu na truskawki i wypatrujmy pierwszych tegorocznych malin. Trwa fantastyczna akcja polskich producentów owoców jagodowych, którzy w ramach kampanii „Czas na polskie superowoce!” promują rzemieślnicze lody i zapraszają do lodziarni.

  Więcej

 • Innowacja w każdej piekarni/cukierni - RECEPTOR 2.0. Nie kupuj! Używaj

  Innowacja w każdej piekarni/cukierni - RECEPTOR 2.0. Nie kupuj! Używaj

  Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Klientów, firma Ai Solution uruchomiła nowy produkt pod nazwą „Solution as a Service”, czyli pakiet sprzętu wraz z systemem dostarczone jako usługa. Oznacza to, że teraz Klienci nie muszą kupować systemu RECEPTOR 2.0 (za kilkadziesiąt tysięcy złotych), aby móc z niego korzystać.

  Więcej

 • Czekoladowe rytuały Piotra Krzciuka

  Czekoladowe rytuały Piotra Krzciuka

  Czekolada bean-to-bar w Polsce to nadal temat mocno zmarginalizowany. To może się wkrótce zmienić. Nie tylko za sprawą przybywających producentów kraftowej czekolady, ale też czekoladowych spotkań organizowanych w Łodzi przez eksperta branży - Piotra Krzciuka.

  Więcej

 • Młynki zbożowe Mockmill PRO wreszcie w Polsce

  Młynki zbożowe Mockmill PRO wreszcie w Polsce

  Wyczekiwany od premiery w lutym br. na targach BIOFACH młyn zbożowy do zastosowań profesjonalnych Mockmill 200 PRO wreszcie trafił do międzynarodowej dystrybucji. W Polsce pierwszy jego egzemplarz trafił do Łodzi, do prowadzonej przez Agnieszkę i Jacka Tomczyków piekarni Montag.

  Więcej

 • Putka BIO

  Putka BIO

  Sieć piekarni Putka wprowadziła do swojej oferty linię ekologicznego pieczywa pod nazwą Putka BIO. Składniki chlebów i bułek pochodzą z certyfikowanych upraw i od zaufanych dostawców.

  Więcej

 • Nadchodzi Ice Queen

  Nadchodzi Ice Queen

  Magda Gessler, znana restauratorka, wchodzi w branżę lodziarską. Niedawno w mediach społecznościowych zapowiedziała stworzenie marki Ice Queen Magda Gessler. Lody mają być produkowane według tradycyjnej receptury i na bazie naturalnych składników, przede wszystkim polskiej śmietanki. Chodzi o powrót do smaków z dzieciństwa.

  Więcej

 • Nowy Bakepol w królewskim mieście!

  Nowy Bakepol w królewskim mieście!

  Bakepol 2019 zapowiada się innowacyjnie i przepysznie – pod znakiem odkrywania nowych smaków. Słodko-słona ekspozycja wystawiennicza dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej zostanie w tym roku przyprawiona nowymi dodatkami – pionierskimi koncepcjami na rozszerzenie oferty o elementy kawiarni czy śniadaniowni.

  Więcej