Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Rozpocznij sezon lodowy z Savpol

  Rozpocznij sezon lodowy z Savpol

  Najnowsze trendy lodowe prosto z Włoch, niezawodne maszyny, aromatyczna kawa, chrupiące gofry, wafle, opakowania, a także pełne wyposażenie twojej lodziarni. To wszystko znajdziesz w ofercie firmy Savpol, która przygotuje projekt lokalu, dostarczy niezbędnych receptur, wyszkoli personel, zaopatrzy w wysokiej jakości surowce...

  Więcej

 • Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

  Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

  Choć wszelkie imprezy masowe, takie jak targi i festiwale są wstrzymane, organizatorzy cyklicznego Festiwalu Czekolady WeForm postanowili by w oczekiwaniu na kolejną edycję, impreza przeniosła się do przestrzeni wirtualnej.

  Więcej

 • Zamrożona branża

  Zamrożona branża

  Pozamykane lokale. Anulowane zamówienia. Przerwane łańcuchy dostaw. Zwolnienia pracowników. Branże lodziarską i cukierniczą dosłownie zamroziło w tym sezonie.

  Więcej

 • Nie mam czasu płakać

  Nie mam czasu płakać

  Gdyby kryzys był bykiem, ona złapałaby go za rogi i szybko zaprzęgła… do pracy. Bo nie ma czasu na to, żeby tracić czas. Jako współwłaścicielka małej firmy produkującej formy piekarskie częściej zakłada strój do spawania niż szpilki. Wierzy, że w życiu trzeba pracować rzetelnie, postępować uczciwie i szczerze.

  Więcej

 • WEBINAR #1: Zarządzanie firmą w kryzysie

  WEBINAR #1: Zarządzanie firmą w kryzysie

  Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu OdBudowa dla Rzemiosła. Pierwszy webinar pt. "Zarządzanie firmą w kryzysie" odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00.

  Więcej