Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Specjalista nie tylko od pączków

  Specjalista nie tylko od pączków

  Kiedy w końcu trafimy na urządzenie, które spełnia nasze oczekiwania w 100%, możemy sobie wyrzucać „trzeba było się wcześniej zdecydować”. Tak było w przypadku Zdzisława Kozielskiego z Jastrzębia-Zdroju...

  Więcej

 • Piernikowy kalendarz Adwentowy

  Piernikowy kalendarz Adwentowy

  Ponad 100 elementów, w tym ręcznie lukrowane pierniki, które prezentują przekrój różnych kultur i wzornictwa polskiego - kalendarz Adwentowy zyskuje nowe znaczenie dzięki ambitnemu podejściu Agaty Kowalczyk.

  Więcej

 • Osłodzić czas pandemii

  Osłodzić czas pandemii

  Anna Daraż, właścicielka Ana Belle Patissierie, nie wprowadziła na czas pandemii sweet boxów, cynamonek, ani ciast na dowóz. A jednak kolejki do jej cukierni są równie długie jak zawsze. O swoim niestandardowym podejściu do obecnej sytuacji, otulaniu troską klientów i wybieraniu szczęścia opowiada w pełnym optymizmu wywiadzie.

  Więcej

 • Kandy Ambasadorem Polskiej Gospodarki

  Kandy Ambasadorem Polskiej Gospodarki

  Firma po raz drugi otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Eksporter. Kandy doceniono za efektywne działania na rynkach zagranicznych oraz skuteczną promocję polskich produktów.

  Więcej

 • Torty, które zbliżają ludzi

  Torty, które zbliżają ludzi

  O przyjaźniach powstających przy robieniu tortu, częstowaniu innych wiedzą, rancie z duszą i sile do walki z niesprzyjającym losem opowiada najbarwniejsze małżeństwo w tortowej branży – Marlena i Marcin Dorosiowie.

  Więcej

 • Rurki z wiatraka uratowane!

  Rurki z wiatraka uratowane!

  Kultowy punkt na słodkiej warszawskiej mapie słynący z rurek z kremem i gofrów był na skraju bankructwa. Do czasu wystosowania apelu właściciela, dzięki czemu kolejki po słodkości wciąż rosną, mimo lock downu branży.

  Więcej