Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Zwycięzcy konkursów EXPO SWEET 2019

  Zwycięzcy konkursów EXPO SWEET 2019

  To właśnie tu, podczas Targów Expo Sweet odbywają się najważniejsze konkursy branżowe, które decydują o tym, kto zostanie polskim reprezentantem na finałach światowych mistrzostw. Poznajcie nazwiska, o kTórych będzie głośno w tym roku!

  Więcej

 • Lodziarskie CO, GDZIE i KIEDY?

  Lodziarskie CO, GDZIE i KIEDY?

  Wiele wydarzeń wciąż przed nami. Podpowiadamy, na które ze zbliżających się imprez branży lodziarskiej w Polsce i Europie warto się wybrać, aby poznać najnowsze trendy i technologie.

  Więcej

 • Szkolenia lodowe w Sempre Group

  Szkolenia lodowe w Sempre Group

  Z ogromna przyjemnością po rocznej przerwie i po dużych rewolucjach w naszej siedzibie, oddaliśmy do użytku nową przestrzeń do szkoleń. Ruszamy pełną parą ze SZKOLENIAMI LODOWYMI! Wybierz temat najbardziej interesujący Cię i zapisz się już dziś!

  Więcej

 • BIO na fali

  BIO na fali

  Żywność ekologiczna jest coraz ważniejszym sektorem w przemyśle spożywczym na świecie i w Polsce. Można się było o tym przekonać również podczas tegorocznych targów BIOFACH, gdzie swoje produkty zaprezentowało 2989 wystawców z 95 krajów. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Polski pod hasłem: Poland tastes good

  Więcej

 • Zmiany w rozliczaniu pojazdów osobowych w 2019 roku

  Zmiany w rozliczaniu pojazdów osobowych w 2019 roku

  Od stycznia 2019 roku ustawodawca wprowadził zmiany dotyczące rozliczania pojazdów osobowych wykorzystywanych w działalności gospodarczej. Dotyczą one zarówno pojazdów prywatnych, jak i wykorzystywanych na zasadach umowy leasingu czy majątku trwałego.

  Więcej

 • Co z nieprawidłowościami w znakowaniu pieczywa?

  Co z nieprawidłowościami w znakowaniu pieczywa?

  Czy pieczywo, które wybieramy na sklepowej półce, jest świeże, a może odpiekane z mrożonego ciasta? Tego, niestety, nie wiemy na pewno. Sprzedawcy lekceważą obowiązek informacyjny i nierzadko wprowadzają klientów w błąd.

  Więcej

 • Prezentacje Lodziarskie "GELATO TOUR 2019"

  Prezentacje Lodziarskie "GELATO TOUR 2019"

  Gelato Tour 2019 firmy Comprital rusza już 5 marca. Tournée z lodowymi nowościami, aromatyczną kawą, najlepszymi rozwiązaniami dla lodziarni oraz cukierni zaplanowano w 5 miastach Polski. Sprawdź, gdzie i kiedy dołączyć do wydarzenia. Zapraszamy!

  Więcej

 • Zapraszamy na Targi WORLDFOOD! Musicie tu być!

  Zapraszamy na Targi WORLDFOOD! Musicie tu być!

  Ponad 350 Wystawców z 23 krajów, kuchnie i alkohole świata, przyprawy i zioła, najlepsze produkty, specjalni goście kulinarni, eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża spożywcza przez trzy dni w stolicy!

  Więcej

 • Polski potentat pieczywa mrożonego o rzemieślniczych genach

  Polski potentat pieczywa mrożonego o rzemieślniczych genach

  W Polsce powstało ostatnio wiele piekarń przemysłowych i zaczynają one odgrywać znaczącą rolę w branży. Spośród nich na czoło wysunęła się firma Nowel, która wyrosła z rzemiosła niemal 100 lat temu. O szybkim rozwoju i odczarowaniu produkcji pieczywa mrożonego rozmawiamy z Michałem Zajezierskim, wiceprezesem zarządu firmy.

  Więcej