Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Automatyzacja transportu koszy

  Automatyzacja transportu koszy

  W dobie rosnących kosztów zatrudnienia, fluktuacji kadr i niewystarczających powierzchni magazynowania coraz częściej analizie poddawane są rozwiązania z zakresu automatyzacji logistyki koszy, szczególnie tam, gdzie ich liczba liczona jest w tysiącach.

  Więcej

 • Odświeżam branżę lodziarską

  Odświeżam branżę lodziarską

  Zaangażowany i ceniony szkoleniowiec, pełen pasji lodziarz, znawca rynku, inicjator konkursu Gelato Poland, wreszcie również autor książki. Szymon Sapieha na wszelkie sposoby mobilizuje branżę lodziarską w Polsce. Dba o to, by lody były jeszcze ważniejsze i lepsze.

  Więcej

 • Jest jeszcze dla nas nadzieja...

  Jest jeszcze dla nas nadzieja...

  ...czyli relacja z Konkursu Chlebem Pachnącego. Ten odbył się18 marca podczas Sweettargów w Katowicach. Swoje umiejętności zaprezentowali przedstawiciele młodego pokolenia. I zrobili to na zaskakująco wysokim poziomie.

  Więcej

 • Axon Food

  Axon Food

  Axon Food – wyłączny dystrybutor hiszpańskiego producenta Norte Eurocao w Polsce. Od ponad 40 lat Norte Eurocao z sukcesem kreuje i inspiruje, wspierając branżę cukierniczą, piekarską i lodziarską swoim doświadczeniem, pomysłami i innowacyjnymi produktami.

  Więcej

 • Rozwój – jesteśmy na to gotowi

  Rozwój – jesteśmy na to gotowi

  Chleboteka to nowoczesna piekarnia rzemieślnicza zlokalizowana we Wrocławiu. W umysłach mieszkańców stolicy Dolnego Śląska funkcjonuje jako miejsce kreatywne, a jednocześnie nawiązujące do tradycji. Fantazja i dbałość o najdrobniejsze szczegóły są widoczne już od przekroczenia progu piekarni.

  Więcej

 • Najlepsza bagietka w Paryżu 2024 roku

  Najlepsza bagietka w Paryżu 2024 roku

  Jak co roku wybrano najlepszą bagietkę wypiekaną w stolicy Francji. Zwycięzca będzie zaopatrywał przez cały rok pałac prezydencki w pieczywo. W tym roku nagrodę zdobył Xavier Netry z piekarni „Utopie” w XI dzielnicy.

  Więcej