Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Różne role kawiarni

  Różne role kawiarni

  Klient przychodzi do twojego lokalu nie tylko po coś słodkiego. Chce też odpocząć, popracować, zabić nudę. Dlatego tak ważne jest zrozumienie głównych potrzeb gości, by móc zaoferować im coś więcej.

  Więcej

 • Marketing, który zaowocuje wzrostem sprzedaży

  Marketing, który zaowocuje wzrostem sprzedaży

  Opinie ekspertów Food and Design są podzielone. Personalizacja produktów, aktywizowanie odbiorców czy proekologiczne postawy – to jedne z kilku trendów wykorzystywanych przez marki z sektora food. Czy dzięki nim w świecie w kryzysie firmy odnotowują wzrosty sprzedaży? Jakie podejście sprzedawcy ma potencjał biznesowy?

  Więcej

 • Wdrażaj zrównoważone rozwiązania ze wsparciem unijnym

  Wdrażaj zrównoważone rozwiązania ze wsparciem unijnym

  Planujesz prośrodowiskowe inwestycje w firmie? Dowiedz się, czy przysługuje Ci dofinansowanie z Funduszy Europejskich. Transformacja przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki o obiegu zamkniętym to główny cel stojący za modułem zazielenienie przedsiębiorstw.

  Więcej

 • Jak zmniejszyć rachunki za prąd?

  Jak zmniejszyć rachunki za prąd?

  Energia elektryczna to aktualnie jeden z większych czynników kosztotwórczych w każdej firmie. Jej ceny na Towarowej Giełdzie Energii wzrosł y od 2019 roku ponad trzykrotnie. Do 2030 roku prognozuje się stał y wzrost cen energii powyżej poziomu inflacji.

  Więcej