Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Chlebowa królowa Polski

  Chlebowa królowa Polski

  Burza bujnych czarnych loków, przenikliwe światełko w oczach, oryginalne zbożowe tatuaże i kultowe kuboty na stopach. O kim mowa? Gdyby pytanie to padło w „Milionerach”, każdy szanujący się zjadacz chleba wiedziałby, że to „Cała w Mące”, czyli Monika Walecka – bezsprzecznie chlebowa królowa Polski.

  Więcej

 • DNA smaku

  DNA smaku

  Ma wymarzoną pracę – tak najczęściej mówi się o kimś, kto na co dzień zajmuje się testowaniem smaku produktów, czyli jest sensorem. Renata Januszewska ma się tym lepiej, że jako sensorka smaku wybrała na specjalizację czekoladę.

  Więcej

 • Recepta na zdrowe i szczęśliwe społeczeństwo

  Recepta na zdrowe i szczęśliwe społeczeństwo

  Żaneta Geltz już wie, jaki jest związek między jedzeniem, dbałością o środowisko naturalne a zdrowiem człowieka, bo sama tego doświadczyła. Wyprowadziła własnego syna z 26 alergii (!), wyleczyła siebie i zyskała nie tylko świetną sylwetkę, ale też radość życia.

  Więcej

 • Otwieramy oczy. Zmiany szyte na miarę Cz.I

  Otwieramy oczy. Zmiany szyte na miarę Cz.I

  Czyszczą półki z gotowych dyskontowych produktów, niwelują zawartość tablicy Mendelejewa w produktach, sprawiając, że biznes cukierniczo-piekarniczy staje się konkurencyjny i zdrowszy dla klienta. Słowa kluczowe ich działalności to: proste i skuteczne rozwiązania.

  Więcej