Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Apetyt na naukę

  Apetyt na naukę

  Szkolenia stały się bardzo mod­ne w minionym roku, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się 30 lat temu od Wojciecha Kandulskiego, który szkolił w Poznaniu w swojej akademii – zauważa Wiesław Kucia, piekarz, właści­ciel Szkoły Artystycznej.

  Więcej

 • 30. jubileusz firmy Geth

  30. jubileusz firmy Geth

  Zaczynali od sprzedaży używanych maszyn sprowadzanych z piekarni z Zachodu. Dziś ich klienci prowadzą tak zaawansowane technologicznie i piękne architektonicznie piekarnie, że to do nich przyjeżdżają, by inspirować się, piekarze z zachodu Europy. Jakie jeszcze zmiany obserwowali przez lata i czy piekarnie mają jasną przyszłość?

  Więcej

 • Mistrz Dekoracji prestiżowo!

  Mistrz Dekoracji prestiżowo!

  Największe polskie nazwiska wśród dekoratorek, nowe talenty, gorące trendy w sezonie 2020 i większy format dla jeszcze większego prestiżu – w lutym na rynku ukaże się wydanie specjalne „Mistrza Dekoracji.

  Więcej

 • Słodka Konferencja – musisz tu być!

  Słodka Konferencja – musisz tu być!

  Jak z zyskiem sprzedać artystyczny tort? Jak prowadzić dobrze prosperującą pracownię artystyczną i tworzyć silną markę? Odpowiedzi już wkrótce, 26 stycznia br. w Łodzi, podczas pierwszej Słodkiej Konferencji. Odbierz bezpłatną wejściówkę i dołącz do śmietanki słodkiego biznesu!

  Więcej