Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  Stowarzyszenie Polska Ekologia z nowymi pomysłami na rozwój

  W gościnnych progach Gospodarstwa Pasiecznego „Bartnik” (Stróże) w dniu 09.06.2019 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Polska Ekologia. W jego trakcie podsumowano działania podjęte w ramach ostatniej kadencji, wybrano nowe władze oraz przedłożono interesujące pomysły na rozwój Stowarzyszenia.

  Więcej

 • Technikum gastronomiczne: dlaczego ten wybór jest dobry?

  Technikum gastronomiczne: dlaczego ten wybór jest dobry?

  Wraz z dynamicznym rozwojem gastronomii w Polsce rozkwit przeżywają także szkoły gastronomiczne. Swoje miejsce znajdują tu nie tylko osoby z pasją do gotowania, ale i pieczenia chleba oraz słodkości. Jak pomóc uczniom rozwinąć skrzydła, czego uczyć, a przede wszystkim jak łączyć lekcję kreatywności z obowiązkami?

  Więcej

 • Program „Doceń polskie” rozpoczyna kampanię wizerunkową w TV POLSAT

  Program „Doceń polskie” rozpoczyna kampanię wizerunkową w TV POLSAT

  Organizatorzy Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” nie spoczywają na laurach, jeżeli chodzi o skuteczną promocję wysokiej jakości żywności. Żywności, która przeszła ocenę Loży Ekspertów oraz uzyskała certyfikat jakości „Doceń polskie” . Od lipca w TV Polsat News rusza kampania wizerunkowa Programu.

  Więcej

 • Latem poznaj siłę koktajli!

  Latem poznaj siłę koktajli!

  Jedz warzywa i owoce, bo to zdrowe i urocze! Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz codziennie warzywa! Jedz owoce, jedz warzywa, a będziesz w energii pływał – tylko niektóre z powiedzeń zachwalających właściwości warzyw i owoców. Dziś o ich doskonałych cechach zdrowotnych nie trzeba nikogo przekonywać.

  Więcej

 • Mobilna flota Lodziarzy wyrusza na szlak

  Mobilna flota Lodziarzy wyrusza na szlak

  W parkach i na skwerach, w centrach miast i przy plażach – designerskie wózki, riksze i ice-trucki Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy” ponownie ruszyły w Polskę. Podlaska, mobilna flota już drugi rok z rzędu przyciąga uwagę klientów i całej lodowej branży.

  Więcej