Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Chrupkie na plusie

  Chrupkie na plusie

  Według danych opublikowanych przez zajmującą się badaniem opinii publicznej firmę GfK, w ciągu minionego roku w Polsce wzrosły wydatki na zakup pieczywa chrupkiego typu wasa, wafle i snacki ryżowe oraz kukurydziane, a także macę naturalna i smakową oraz suchary smakowe i naturalne.

  Więcej

 • Jemy mniej pieczywa

  Jemy mniej pieczywa

  Według najnowszego raportu dotyczącego rynku pieczywa w Polsce przygotowanego przez agencję badania opinii publicznej GfK nadal zauważalna jest tendencja spadkowa sprzedaży produktów piekarniczych.

  Więcej

 • Cake Festival Poland zaprasza na warsztaty: Kobiety kontra Kobietki

  Cake Festival Poland zaprasza na warsztaty: Kobiety kontra Kobietki

  Jesteś dekoratorką tortów artystycznych czy ciasteczek? Masz córkę w wieku 6-17 lat? Sprawdź, czy wspólnie z nią stworzysz zgrany i twórczy tandem w życiu, a nawet w biznesie! Zapraszamy na warsztaty pracy zespołowej, prowadzone przez Alinę Śmiłowską, ambasadorkę zmian, znaną m.in. z cyklu warsztatów Spotkania dla Kobiet Branży.

  Więcej

 • Strefa małych sugarcrafterów

  Strefa małych sugarcrafterów

  Skoro i dzieci mają swoją własną kategorię w konkursie Cake Festival Poland, to nie może zabraknąć również atrakcji na samym festiwalu z myślą o nich. W tym roku mogą liczyć na specjalnie przygotowane warsztaty z mistrzyniami sugarcraftingu!

  Więcej

 • Jeszcze więcej nagród dla uczestników CFP!

  Jeszcze więcej nagród dla uczestników CFP!

  Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu, a zatem i liczba nagród dla nich przygotowanych! Postarali się o to nasi wystawcy! To tylko kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w najsłodszym konkursie w Polsce!

  Więcej