Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Dlaczego warto być z nami podczas WorldFood Poland?

  Dlaczego warto być z nami podczas WorldFood Poland?

  Na targach WorldFood Poland 2019 firmy mogą zaprezentować swoje produkty w różnych sektorach, a wiele miesięcy przed rozpoczęciem targów organizatorzy zajmują się wyszukiwaniem potencjalnych kooperantów i inwestorów zainteresowanych współpracą z wystawcami.

  Więcej

 • FOODEXPO 2019 w Gdańsku. Warto tu być!

  FOODEXPO 2019 w Gdańsku. Warto tu być!

  29-31 maja 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO - największe targi branży spożywczo-gastronomicznej w Polsce północnej skierowane do profesjonalnego odbiorcy. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Więcej

 • Jedyne takie pączki w Warszawie

  Jedyne takie pączki w Warszawie

  Ta pracownia to fenomen. Nie znajdziemy tu modnych kolorowych posypek ani rozmaitych nadzień. Tutaj nikt nie myśli o tym, by tradycyjny pączek z marmoladą (smażony na smalcu!) zmienił się nie do poznania. Ba! By cokolwiek się zmieniło w samej recepturze. A mimo to kolejki po pączki z Górczewskiej nie mają końca.

  Więcej

 • Zmiany w podatkach – co przyniesie przedsiębiorcom 2019 rok?

  Zmiany w podatkach – co przyniesie przedsiębiorcom 2019 rok?

  W 2019 r. Ministerstwo Finansów przygotowało szereg zmian w prawie podatkowym. Warto się z nimi zapoznać, by nie narazić się na mandaty skarbowe. Niektóre przepisy obowiązują już od stycznia, trzeba jednak pamiętać również o tych, które są jeszcze na etapie projektu.

  Więcej

 • Nowe pokolenie przejmuje stery w Kandy

  Nowe pokolenie przejmuje stery w Kandy

  W 2019 roku Kandy przechodzi w ręce następnego pokolenia. Kierowanie przedsiębiorstwem przejmie Dariusz Socik, związany z nim od dłuższego czasu, zarówno rodzinnie, jak i zawodowo, który swoją przyszłość łączy właśnie z tym miejscem.

  Więcej

 • Indywidualne szkolenia w AKADEMII LODOWE INSPIRACJE

  Indywidualne szkolenia w AKADEMII LODOWE INSPIRACJE

  Chcesz produkować rzemieślnicze lody na mistrzowskim poziomie? Szukasz wiedzy, która pozwoli Ci tworzyć autorskie gelato i wyróżnić się na rynku? A może szykujesz się do otwarcia własnej lodziarni i potrzebujesz solidnych podstaw, chcesz poznać technologię produkcji, umieć wybrać surowce i sprzęt?

  Więcej

 • Siła dobrej diety

  Siła dobrej diety

  Moja rozmówczyni udowadnia, że weganizm to nie tylko moda. Poza świetnymi wynikami w sporcie ma wygląd wybiegowej modelki – jest szczupła, wysoka, ma promienną cerę, włosy zachwycają długością i blaskiem. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Wszystko to za sprawą dobrej diety.

  Więcej