Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Życzenia świąteczne Mistrza Branży

  Życzenia świąteczne Mistrza Branży

  Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony dobrymi chwilami i niech blask pierwszej gwiazdki przyćmi wszystko, co w życiu trudne, i przypomni, że życie smakuje lepiej z bliskimi.

  Więcej

 • Życzenia świąteczne SRP RP

  Życzenia świąteczne SRP RP

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym grodzie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.

  Więcej

 • Nowa odsłona Targów Branżowych BMS-G

  Nowa odsłona Targów Branżowych BMS-G

  14 listopada br. odbyła się kolejna edycja Targów Branżowych BMS-G Centrum Zaopatrzenia Piekarni i Cukierni. Po raz pierwszy w nowym miejscu – w Centrum Sportowo-Edukacyjnym Solne Miasto w Wieliczce – i w nowej odsłonie.

  Więcej

 • Chleb o smaku pieczywa na zakwasie?

  Chleb o smaku pieczywa na zakwasie?

  Według badań przeprowadzonych przez brytyjski magazyn konsumencki „Which” średnio jeden na pięć bochenków chleba sprzedawanych w supermarketach jako pieczywo na zakwasie nie jest wytwarzany w sposób tradycyjny i zawiera dodatkowe składniki. np. drożdże, ocet, kwas askorbinowy, jogurt.

  Więcej

 • Receptury na Boże Narodzenie

  Receptury na Boże Narodzenie

  Swoimi recepturami częstują najwięksi mistrzowie z Polski i zagranicy oraz finaliści World Chocolate Masters z Michałem Iwaniukiem na czele.Zapraszamy do lektury.

  Więcej

 • Wy-Miesiane Marzenia z Lesaffre Polska

  Wy-Miesiane Marzenia z Lesaffre Polska

  Już od października trwa IV edycja akcji Lesaffre Prestige Group propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Zapraszamy piekarzy i cukierników z całej Polski do aktywnego uczestnictwa, zaangażowania pracowników i pozyskiwania nowych lojalnych klientów.

  Więcej