Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Europosłowie przeciwko marnowaniu milionów ton żywności

  Europosłowie przeciwko marnowaniu milionów ton żywności

  Wg szacunków z 2012 roku w Unii Europejskiej marnuje się rocznie ok. 88 mln ton żywności, co daje 173 kg na osobę. Dzieje się to na całej długości łańcucha dostawczego, od momentu produkcji po spożycie przez końcowych konsumentów. Europosłowie zaproponowali działania mające ograniczyć ilość marnowanej żywności o połowę w 2030 r.

  Więcej

 • Teoria odkrywania smaków i filozofia tworzenia Waltera Vogta

  Teoria odkrywania smaków i filozofia tworzenia Waltera Vogta

  O fascynacji smakami, najprostszymi składnikami i kontrolowanym tworzeniu złożonych i zaskakujących deserów. O potrzebie nauki, konieczności zmiany w życiu zawodowym i twórczym wyciszeniu – z Walterem Vogtem, mistrzem deserów restauracyjnych, rozmawia Katarzyna Misiuro.

  Więcej

 • Ubijaczki planetarne UC60 - Promocja!

  Ubijaczki planetarne UC60 - Promocja!

  Ibis to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych. Dokłada wszelkich starań, żeby tworzone przez nią urządzenia piekarnicze odznaczały się najwyższą jakością i najlepszym standardem wykonania.

  Więcej

 • Historyczny spacer po słodkiej Fabryce

  Historyczny spacer po słodkiej Fabryce

  Już po raz kolejny miłośnicy czekolady będą mogli zwiedzić wnętrza Fabryki Czekolady E.Wedel podczas Nocy Muzeów. Wszystkich, którzy pragną poczuć dziecięcą radość oraz poznać niezwykłą historię firmy i tajemniczego chłopca na zebrze zapraszamy 20 maja (w sobotę) od godz. 12:00 na warszawską Pragę.

  Więcej

 • Piękno mnie inspiruje

  Piękno mnie inspiruje

  Wśród setek pojawiających się na rynku książek kucharskich te nieliczne, dotyczące sztuki cukierniczej, zawsze się wyróżniają. Jednak pozycja autorstwa Igi Sarzyńskiej „Moje cztery pory roku” jest inna od wszystkich.

  Więcej

 • Pracodawco, dołącz do akcji: Dwie Godziny dla Rodziny!

  Pracodawco, dołącz do akcji: Dwie Godziny dla Rodziny!

  Co roku 15 maja kilkaset tysięcy pracowników kończy wcześniej pracę i kilkaset firm w Polsce, dzięki akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” Fundacji Humanites, wysyła czytelny sygnał dla świata biznesu: inwestujemy w wartości rodzinne i relacje długoterminowe z naszymi pracownikami.

  Więcej

 • Kalendarz marketingowca 2017

  Kalendarz marketingowca 2017

  Czasami pomysł na dobry koncept marketingowy znajduje się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotrzeć do niego lub po prostu wiedzieć, gdzie go szukać. Jedną z inspiracji mogą być święta oraz nietypowe dni poświęcone ideom mniej lub bardziej poważnym, jak Światowy Dzień Czekolady.

  Więcej