Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Słodki brutalizm

  Słodki brutalizm

  Kia Utzon-Frank, duńska artystka i właścicielka multidyscyplinarnego studio projektowego KUF, stworzyła serię słodyczy inspirowanych XX-wieczną surową architekturą brutalistyczną. Bazą dla przypominających elementy betonowe czy kamienne deserów były tradycyjne duńskie pianki w czekoladzie, czyli flødeboller.

  Więcej

 • Śląscy piekarze i cukiernicy z tytułami

  Śląscy piekarze i cukiernicy z tytułami

  W środę 28 lutego poznaliśmy laureatów plebiscytu Osobowość Roku 2017 organizowanego przez „Dziennik Zachodni”. Podczas gali finałowej nagrody w kategorii „biznes” otrzymali również przedstawiciele branży piekarskiej i cukierniczej z województwa śląskiego.

  Więcej

 • Zostań Mistrzem fotografii w swojej cukierni!

  Zostań Mistrzem fotografii w swojej cukierni!

  To pierwsza taka publikacja, skierowana specjalnie do polskich cukierników. E-book Fotografia Mobilna Wyrobów Cukierniczych to esencjonalny przewodnik po fotografii w świecie cukiernictwa. W końcu wszyscy dobrze wiemy, że najpierw zjadamy wypieki oczami!

  Więcej

 • Zainspirujmy się… zdrowo!

  Zainspirujmy się… zdrowo!

  W połowie lutego br. we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się Targi Zdrowych Inspiracji, które stanowią kontynuację dobrze znanych od lat Wrocławskich Spotkań Niezwykłości. Nowa nazwa i nowa formuła, ale cel wydarzenia niezmiennie ten sam – troska o nasze najbliższe otoczenie i zdrowy tryb życia.

  Więcej