Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Nadchodzą ważne zmiany dla cukiernictwa - czym zastąpić E171

  Nadchodzą ważne zmiany dla cukiernictwa - czym zastąpić E171

  Unia Europejska zakazała używania popularnego barwnika o nazwie E171. Od sierpnia musi on zostać wycofany z użycia. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że jest on stosowany na masową skalę. Czasu jest niewiele, a nie wszyscy producenci, dostawcy i klienci są świadomi skali problemu.

  Więcej

 • René Frank - najlepszy cukiernik świata 2022

  René Frank - najlepszy cukiernik świata 2022

  Niemiecki pastry chef i właściciel restauracji z deserami CODA w Berlinie, zdobył tytuł najlepszego cukiernika świata (The World’s Best Pastry Chef 2022) przyznawany w konkursie The World's 50 Best Restaurants.

  Więcej

 • Baskijskie smaki inspirują letnią ofertę

  Baskijskie smaki inspirują letnią ofertę

  Lubicie Dom z papieru? Jedna z aktorek serialu, Itziar Ituno, pochodząca z kraju Basków wskazuje na tamtejsze przysmaki, które idealnie urozmaicą wakacyjną ofertę gastronomiczną i zadowolą fanów kultowej serii Netflixa.

  Więcej

 • Nowi przedsiębiorcy w zarządzie POF

  Nowi przedsiębiorcy w zarządzie POF

  Polska Organizacja Franczyzodawców, największe i najbardziej prestiżowe stowarzyszenie non profit skupiające biznesy franczyzowe, powiększyło swój zarząd z 5 do 9 osób.

  Więcej

 • KOMPLET na LATO

  KOMPLET na LATO

  7 lipca rozpoczęła się promocja w firmie KOMPLET Polska. W ramach wakacyjnej oferty sprawdzone firmowe produkty – KOMPLET Gofry, KOMPLET Chleb Codzienny oraz KOMPLET Krem Volu, można kupić w pakiecie łączonym, z atrakcyjnym gratisem lub za symboliczną złotówkę.

  Więcej

 • Sweet Targi 2023

  Sweet Targi 2023

  To tutaj w marcu 2023 spotka się cała branża! Nowoczesny obiekt, wyjątkowi goście i pokazy, słodka rywalizacja konkursowa - na zwiedzających czeka moc atrakcji.

  Więcej