Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Kierowanie piekarnią w nieprzewidywalnych czasach

  Kierowanie piekarnią w nieprzewidywalnych czasach

  Niebywałe, jak szybko może zmienić się porządek świata. Niewidoczny, a jednak bardzo groźny wróg – koronawirus czeka w natarciu. Destabilizuje całą gospodarkę i potęguje niepokój. Branża piekarnicza ma szansę przetrwać, gdyż naszą misją jest karmienie ludzi, musimy jednak dobrze przygotować się na nowy układ sił na rynku.

  Więcej

 • Ucz się z Akademią Mistrza Biznesu!

  Ucz się z Akademią Mistrza Biznesu!

  E-learning to świetne rozwiązanie nie tylko na czas pandemii! Gdy o tradycyjnych szkoleniach musimy na pewien czas zapomnieć, nauka za pośrednictwem nowoczesnych technologii, to najlepszy sposób, by podnosić swoje kompetencje zawodowe. Zwłaszcza te, które mogą pomóc radzić sobie z kryzysem i skuteczniej zarządzać firmą.

  Więcej

 • #StrefaWiedzyRIG: Jak składać wnioski o pomoc ZUS?

  #StrefaWiedzyRIG: Jak składać wnioski o pomoc ZUS?

  W ramach Tarczy Antykryzysowej w pakiecie rządowych regulacji znalazło się wsparcie realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jak przebiega ten proces w Śląskiem, jak działa Platforma Usług Elektronicznych (PUE) – wyjaśnia ZUS o/Zabrze w rozmowie z Jagą Kolawą z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

  Więcej

 • Rozpocznij sezon lodowy z Savpol

  Rozpocznij sezon lodowy z Savpol

  Najnowsze trendy lodowe prosto z Włoch, niezawodne maszyny, aromatyczna kawa, chrupiące gofry, wafle, opakowania, a także pełne wyposażenie twojej lodziarni. To wszystko znajdziesz w ofercie firmy Savpol, która przygotuje projekt lokalu, dostarczy niezbędnych receptur, wyszkoli personel, zaopatrzy w wysokiej jakości surowce...

  Więcej

 • Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

  Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

  Choć wszelkie imprezy masowe, takie jak targi i festiwale są wstrzymane, organizatorzy cyklicznego Festiwalu Czekolady WeForm postanowili by w oczekiwaniu na kolejną edycję, impreza przeniosła się do przestrzeni wirtualnej.

  Więcej

 • Zamrożona branża

  Zamrożona branża

  Pozamykane lokale. Anulowane zamówienia. Przerwane łańcuchy dostaw. Zwolnienia pracowników. Branże lodziarską i cukierniczą dosłownie zamroziło w tym sezonie.

  Więcej