Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Rok 2022 będzie fioletowy

  Rok 2022 będzie fioletowy

  Trendów w projektowaniu co roku jest bardzo wiele. Tym razem nie będzie inaczej. Jednak w gąszczu inspiracji i pięknych wnętrz pewne tendencje są wyraźniejsze niż inne. Kreowane i wspierane przez znanych projektantów i firmy związane z designem, dosłownie szturmem zdobywają salony.

  Więcej

 • Wgryzając się w bajgla

  Wgryzając się w bajgla

  Choć jest wypiekany w Polsce już od XVII wieku, a za oceanem od dekady stanowi śniadaniowy hit, bajgiel dopiero zyskuje na popularności wśród współczesnych konsumentów. Co stanowi jego sekret?

  Więcej

 • Fit Cake wprowadza nowy system franczyzowy – Flex

  Fit Cake wprowadza nowy system franczyzowy – Flex

  Sieć kawiarni oferujących zdrowe desery Fit Cake przedefiniowała swój system franczyzowy. Jest on teraz bardziej elastyczny i daje większy wybór franczyzobiorcy np., w kwestii kosztów inwestycji czy menu. Nazywa się Fit Cake Flex.

  Więcej

 • Wystrzałowe torty!

  Wystrzałowe torty!

  Tort dla Adama Małysza, Dawida Kwiatkowskiego i z okazji jubileuszu kabaretowego - zobacz jak wyglądały słodkie dzieła stworzone przez zaprzyjaźnionych z naszą redakcją cukierników.

  Więcej

 • Zainwestuj w siebie ze styczniowym Mistrzem Branży

  Zainwestuj w siebie ze styczniowym Mistrzem Branży

  Jak buduje się smak kompletny? Dlaczego pracę zespołu warto zaczynać od wspólnej kawy? Czy pączki wegańskie mogą smakować tak samo dobrze jak te tradycyjne? I jak oraz gdzie warto się szkolić w Polsce? U progu nowego roku zmotywuj się do działania i zainwestuj w najważniejszą osobę w firmie - w siebie!

  Więcej

 • “Rozmowne” batoniki w walce o etyczną czekoladę

  “Rozmowne” batoniki w walce o etyczną czekoladę

  Tony’s Colonely, holenderski etyczny producent czekolady wraz z nowym rokiem rozpoczyna dyskusję o zrównoważonej produkcji. Trzy nowe batoniki tej marki poprzez hasła na opakowaniach mają prowokować do zastanowienia się, co w dzisiejszym świecie oznaczają słowa równość, człowiek, sprawiedliwość.

  Więcej