Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Prezent – pomysł na sprzedaż

  Prezent – pomysł na sprzedaż

  Co roku w grudniu coraz więcej firm decyduje się na zakup gotowych paczek prezentowych dla pracowników lub kontrahentów. Dla producentów to dobra okazja, by nawiązać współpracę z innymi rzemieślnikami, stworzyć gotowe zestawy świąteczne i sprzedać produkty w hurtowej ilości pod jeden adres.

  Więcej

 • Rozgrzej swoją kreatywność i biznes z nowym Mistrzem Branży!

  Rozgrzej swoją kreatywność i biznes z nowym Mistrzem Branży!

  Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Przekonaj się, że dynia smakuje nie tylko w spiced latte. Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów. Poznaj ciekawą i wielowątkową historię kariery Bartka Boratyna. Czytaj nowe wydanie już teraz!

  Więcej

 • Misja – ocalić rzemiosło

  Misja – ocalić rzemiosło

  Choć jest mistrzem piekarstwa i cukiernictwa, zamiast wypiekać chleby i ciasta, podjął się innej misji. Sensem swojej pracy uczynił promocję rzemiosła. Poprzez Stowarzyszenie Rzemieślnik chce edukować konsumentów i wspierać producentów. A także ocalić ponad 700 lat tradycji, ratować klimat i zdrowie Polaków.

  Więcej

 • Apkuję, nie marnuję

  Apkuję, nie marnuję

  Pomówmy o wdrożeniu małych kroków mogących ograniczyć globalny problem marnowania jedzenia. Z pomocą przychodzą aplikacje. Mechanizm ich działania jest prosty: użytkownik może taniej kupić jedzenie, a przedsiębiorca sprzedać nadwyżkę.

  Więcej