Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Modna słodycz

  Modna słodycz

  W co ubrane będą … torty w 2020? Jakie motywy, kolory i smaki będą rządzić w ciastkach, deserach i tortach?Przejrzeliśmy strony internetowe,odwiedziliśmy słodkie pracownie i przeanalizowaliśmy instagramowe hashtagi, by dowiedzieć się, co będzie słodkim hitem tego roku.

  Więcej

 • Celny strzał

  Celny strzał

  Zazwyczaj tworzenie pralin to kilkuetapowa i wymagająca sztuka, która zajmuje sporo czasu. Może być inaczej, jeśli wdroży się technologię One Shot, pozwalającą przyspieszyć i ułatwić produkcję.

  Więcej

 • Jak technologia może usprawnić nasz biznes w okresie zwiększonego ruchu?

  Jak technologia może usprawnić nasz biznes w okresie zwiększonego ruchu?

  Systemy kasowe online sprawdzają się nie tylko w warunkach regularnego ruchu, ale potrafią również ułatwić życie przedsiębiorców w sytuacjach zwiększonego ruchu, na przykład przy okazji różnych świąt. Poniżej case study kilku sytuacji, w których funkcjonalności nowoczesnych rozwiązań kasowych górują nad tradycyjnymi kasami.

  Więcej

 • Projektowanie to ich pasja

  Projektowanie to ich pasja

  Zaczynali od dwuosobowego zespołu dostarczającego podstawowe wyposażenie do ekspozycji oraz sprzedaży wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Dziś to ośmiu ekspertów, którzy do każdego projektu podchodzą z sercem i entuzjazmem.

  Więcej

 • Spora dawka słodkiej wiedzy

  Spora dawka słodkiej wiedzy

  I edycja Słodkiej Konferencji pod znakiem sukcesu - liczna frekwencja i zadowolenie uczestniczek potwierdzają zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia.

  Więcej

 • Czekolada bean-to-bar w twojej pracowni

  Czekolada bean-to-bar w twojej pracowni

  Wciąż przybywa festiwali, degustacji i producentów tego smakołyku – Polacy poszukują wyjątkowej czekolady! Wszystko wskazuje na to, że warto zainteresować się rzemieślniczym przetwarzaniem ziarna kakaowego.

  Więcej

 • Poznaj słodkie trendy 2020 z nowym wydaniem Mistrza Branży

  Poznaj słodkie trendy 2020 z nowym wydaniem Mistrza Branży

  Rzemieślniczy chleb, wegańskie lody, niebieskie koktajle, paprotki w tortach, mąka z bananów... a wszystko to pod wspólnym szyldem - pasji i spójności. Te dwa słowa doskonale przystają też do prac Jowity Woszczyńskiej, która - jako światowa mistrzyni - również dyktuje trendy na ten rok.

  Więcej

 • Ferment w cukiernictwie

  Ferment w cukiernictwie

  Zabawa bez końca – tak nazywa fermentację Michał Kępiński, szef kuchni w Cook Up, który m.in. szkoli z kreatywnego wykorzystania kiszonek w deserach.

  Więcej