Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Żurawina wraca do łask

  Żurawina wraca do łask

  Gdy jesień puka do drzwi, warto sięgnąć po świeżą żurawinę, która po odpowiednim przygotowaniu nie ma sobie równych. W tym małym i niepozornym owocu, uznawanym za najzdrowszy na świecie, drzemie wielka moc. Choć popularność żurawiny rośnie, to jej ogromny potencjał wciąż czeka na odkrycie.

  Więcej

 • Pierniki przez okrągły rok

  Pierniki przez okrągły rok

  Choć pierniki szczególnym zainteresowaniem cieszą się w grudniu, Anna Sosnowska, czyli Piernikowa Mama, równie mocno skupia się na nich w każdym innym miesiącu.

  Więcej

 • Telme RIBOT – kucharz wielu talentów

  Telme RIBOT – kucharz wielu talentów

  Współczesność stawia na indywidualizm i spersonalizowane rozwiązania. Zewsząd padają stwierdzenia, że jeśli coś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jest do niczego. Wielozadaniowe urządzenie RIBOT od firmy Telme zadaje kłam tej teorii i pisze swoją wersję wielofunkcyjności.

  Więcej

 • Justine Guerné – wschodząca gwiazda francuskiego czekoladnictwa

  Justine Guerné – wschodząca gwiazda francuskiego czekoladnictwa

  Francuskie nazwiska takie jak choćby Pierre Hermé, Alain Ducasse, Dom Czekolady Bernachon czy Maison Pralus na stałe wpisały się w historię francuskiego cukiernictwa. To tylko nieliczne przykłady. Mistrzów jest o wiele więcej i każdego roku do tego grona dołączają inni. Ostatnio głośno jest o Justine Guerné.

  Więcej

 • VEGE NOW - nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

  VEGE NOW - nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

  Delikatny aksamitny smak i receptura oparta jedynie na składnikach roślinnych - to wszystko znajduje się w nowej wegańskiej tabliczce VEGE NOW marki Wawel z międzynarodowym certyfikatem V-Label. To pierwsza tego typu tabliczka w asortymencie Wawel i kolejny produkt przyjazny weganom, który marka proponuje konsumentom.

  Więcej

 • Draże – młodsze siostry pralin

  Draże – młodsze siostry pralin

  Owoce i orzechy zamknięte w czekoladowej skorupce, które cudownie chrupią i cieszą oko kolorami. Po wielu latach nieobecności draże znów wracają na salony, by obok pralin i trufli stać się nieodzownym elementem menu.

  Więcej