Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Święta kosztem przedsiębiorców

  Święta kosztem przedsiębiorców

  Przedsiębiorcom grudzień powinien kojarzyć się z kosztami, bo koniec roku to ostatni moment na obniżenie podatku. Właściciele firm zapraszają więc pracowników na świąteczną kolację, obdarowują ich prezentami, a także dokonują „pospiesznych” zakupów, które uchronią przed przyszłoroczną zmianą przepisów podatkowych.

  Więcej

 • Piernikowe miasto przyszłości

  Piernikowe miasto przyszłości

  Coroczna wystawa piernikowego miasta zagościła już po raz trzeci w Victoria&Albert Museum w Londynie. Od 8 grudnia odwiedzający mogą zobaczyć ponad 60 jadalnych budowli.

  Więcej

 • Pierwsza w Szczecinie piekarnia drive thru

  Pierwsza w Szczecinie piekarnia drive thru

  W Szczecinie aby kupić pieczywo, nie trzeba już stać w kolejkach. Ba, nie trzeba nawet wychodzić z samochodu. Wystarczy podjechać pod specjalne okienko. Właśnie tak działa nowo otwarty sklep firmy Asprod – pierwsza piekarnia-cukiernia typu drive thru w naszym mieście.

  Więcej

 • Kulinarny front z Północy

  Kulinarny front z Północy

  Kiedy Magdalena Tomaszewska-Bolałek – orientalistka, dziennikarka, badaczka kultury kulinarnej – wydaje kolejną książkę, to znak, że świat szykuje się do następnej żywieniowej zmiany. Niedawno właśnie wyszła jej najnowsza publikacja „Tradycje kulinarne Finlandii”.

  Więcej

 • Targi APC Kuma Bydgoszcz pełne nowości

  Targi APC Kuma Bydgoszcz pełne nowości

  Targi APC Kuma Bydgoszcz odbyły się 20 listopada 2018 r. i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających – około 320 osób. Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie pracowników współpracujących firm, którzy przygotowali atrakcyjną i różnorodną ofertę wystawienniczą.

  Więcej

 • Mikołajki Mistrza Branży

  Mikołajki Mistrza Branży

  Nas również odwiedził św. Mikołaj! ❄️ ❄️ ❄️ Okazało się, że lubi czytać Mistrza Branży w przerwach na karmienie reniferów :P Jak to św. Mikołaj zostawił mnóstwo prezentów

  Więcej

 • Elektromobilność w biznesie – czy to ma sens?

  Elektromobilność w biznesie – czy to ma sens?

  Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych przyczyni się do wymiany części floty aut służbowych administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego na pojazdy elektryczne. Będzie to się działo niejako z obowiązku, bo takie wymagania stawia ustawa. Inaczej ma się sprawa w przypadku przedsiębiorców.

  Więcej