Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Iba otwiera się na wymiar wirtualny

  Iba otwiera się na wymiar wirtualny

  Druga fala koronawirusa, która uderzyła w większość państw europejskich oznacza, że targi będą odbywać się głównie w przestrzeni wirtualnej. Iba dała właśnie odpowiedź na panującą sytuację.

  Więcej

 • Ciach, o! - wyniki konkursu

  Ciach, o! - wyniki konkursu

  Dynia, śliwki, gruszki inne skarby jesieni zainspirowały naszych czytelników do stworzenia smakowitych ciast, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez naszą redakcję “Ciach, o!”.

  Więcej

 • Rogalowa tradycja musi być zachowana

  Rogalowa tradycja musi być zachowana

  Urodziny, imieniny i święta - mimo lock downu nadal się odbywają. Czy jednak wpłynie on na tradycję jedzenia rogali świętomarcińskich? Poznańska piekarnia Natural Bake Crafters zapowiada upieczenie rekordowej ilości rogali!

  Więcej

 • Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

  Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

  Przedsiębiorcy związani przez cały czas swojej zawodowej działalności z branżą targową znajdują się dziś w bardzo trudnej sytuacji. Zastój, brak zleceń i wizja długotrwałego lock downu zmusza poszkodowanych do szukania pomocy.

  Więcej

 • Jula Smakula i słodkości w Internecie

  Jula Smakula i słodkości w Internecie

  Praliny, spready i konfitury, orzechy w karmelu i dużo innych - oto asortyment właśnie otwartego sklepu Ewy Drzewickiej, która podążając za trendem przeniosła się z swoimi słodkościami w przestrzeń Internetu.

  Więcej

 • Tort dla Igi Świątek

  Tort dla Igi Świątek

  Jak wyglądały i smakowały słodkości przygotowane dla mistrzyni świata? O tym opowiada ich autorka - Ewa Drzewicka, właścicielka pracowni Jula Smakula, dla której to wyzwanie było również nie lada wyczynem.

  Więcej

 • Smak lata zamknięty w słoiku

  Smak lata zamknięty w słoiku

  Elegancja i prostota, czyli słoik, a w nim... rzemieślnicze lody! Ulubione smaki, które teraz można podać bezproblemowo w restauracji albo podarować jako prezent!

  Więcej

 • Cena mąki wzrośnie. To nieuniknione

  Cena mąki wzrośnie. To nieuniknione

  W swojej ostatniej prognozie produkcji zbóż Główny Urząd Statystyczny podał szacunki polskich zbiorów 2020. Wynika z nich, że produkcja pszenicy wyniosła prawie 12 mln ton (11,95) – to najwyższy zbiór od 5 lat!

  Więcej