Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Kandy Liderem Biznesu

  Kandy Liderem Biznesu

  Firma Kandy została uhonorowana Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Oznacza to, że znalazła się w zaszczytnym gronie najlepszych przedsiębiorstw w kraju.

  Więcej

 • Formy i zestawy form wypiekowych

  Formy i zestawy form wypiekowych

  Smaczny, zdrowy chleb to nie tylko dobry skład, ale również odpowiednia forma niezagrażająca w najmniejszym stopniu zdrowiu konsumenta. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na skład pieczywa, chce wiedzieć także, czy sam wypiek nie zagraża zdrowiu. Piekarzu, wybierając formy, kupuj mądrze.

  Więcej

 • Inspiracje na pączki z firmą Bakels

  Inspiracje na pączki z firmą Bakels

  Tłusty czwartek tuż tuż. W tym roku święto łasuchów wypada 28 lutego. Tego dnia tradycyjnie objadamy się pączkami i faworkami. Najlepsze są rzecz jasna te przygotowane samemu. Ale nie każdy ma na to czas czy chęć.

  Więcej

 • Inspiracje marki Bakels

  Inspiracje marki Bakels

  Zapraszamy na stoisko firmy Bakels Polska podczas targów Expo Sweet 2019 - stoisko B29 hala 1. Na tegoroczną edycję targów firma przygotowała wiele ciekawych propozycji, zarówno cukierniczych, jak i piekarskich.

  Więcej

 • Co zaprezentowali Polacy w Coupe du Monde de la Pâtisserie 2019?

  Co zaprezentowali Polacy w Coupe du Monde de la Pâtisserie 2019?

  Team polskich cukierników: Michał Doroszkiewicz, Marek Moskwa oraz Damian Wiśniewski, pod przywództwem Jarka Nowakowskiego, zdobył 14. miejsce w Lyonie podczas Coupe du Monde de la Pâtisserie 2019. Polakom przyszło rywalizować z 20 zespołami z całego świata. Zobaczcie, jakie cuda przygotowali.

  Więcej

 • Odbierz wejściówkę na Expo Sweet

  Odbierz wejściówkę na Expo Sweet

  Targi Expo Sweet zbliżają się z zawrotną prędkością! 17-20 lutego br. hala targowa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie zatętni premierami branżowymi oraz mistrzostwami dla cukierników, dekoratorów i lodziarzy. Zgłoś się do nas po bezpłatną wejściówkę i dołącz do największej imprezy branżowej w Polsce.

  Więcej

 • Wrzesiński Turniej Kulinarny

  Wrzesiński Turniej Kulinarny

  Niewiele jest dni w roku, które są w stanie poruszyć kilkudziesięciotysięczną społeczność średniej wielkości miasta. Miasto jak miasto, ma swoją specyfikę i swoje problemy. Jednak jest taka przestrzeń życia, która każdemu członkowi wspólnoty chociażby miejskiej, rodzi uśmiech na twarzy.

  Więcej

 • Kwadrans dla Ziemi

  Kwadrans dla Ziemi

  15 minut – tyle czasu trzeba dodać do zakupów, żeby uniknąć tego, co zapakowane w plastik lub zawiera szkodliwe substancje. Kwartalnik „Hipoalergiczni”, na czele z redaktor naczelną Żanetą Geltz, apeluje o „Kwadrans dla Ziemi” i edukuje, jak zmienić podejście do zakupów jedzenia, by nie zaśmiecać siebie i środowiska.

  Więcej