Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Tortowa rywalizacja w Katowicach i Krakowie

  Tortowa rywalizacja w Katowicach i Krakowie

  Jesteś specjalistką od słodkich dekoracji? Masa cukrowa to twój ulubiony surowiec? A może nie ma lepszego od ciebie w pracy z kremem maślanym? Weź udział w Konkursie Tortów podczas Festiwalu Czekolady w Katowicach oraz Krakowie.

  Więcej

 • Jak rodzime piekarnie przygotowały się do tłustego czwartku

  Jak rodzime piekarnie przygotowały się do tłustego czwartku

  Z marmoladą, ajerkoniakiem, musem, z budyniem, czy nawet pączki fit! W tłusty czwartek producenci prześcigają się w smakach pączków, w ich rozmiarach oraz wielkości produkcji. Sprawdźmy, jak przygotowały się polskie piekarnie, mniejsze i większe, do tegorocznego tłustego czwartku.

  Więcej

 • Too Good To Go startuje w Trójmieście!

  Too Good To Go startuje w Trójmieście!

  Po sukcesie w Warszawie i Krakowie przyszedł czas na Trójmiasto! W aplikacji Too Good To Go dostępne są pyszne paczki-niespodzianki z niesprzedanym danego dnia jedzeniem z restauracji, kawiarni, sklepów i cukierni w całym Trójmieście.

  Więcej

 • Gotowy na Expo Sweet?!

  Gotowy na Expo Sweet?!

  Już od najbliższej niedzieli, 23 lutego, do środy włącznie, Warszawa zamieni się w stolicę cukierników, lodziarzy i dekoratorów, a także piekarzy. Szykuj się na najsmaczniejsze polskie targi branżowe - szykuj się na Expo Sweet 2020!

  Więcej

 • Nadchodzący sezon szkoleniowy w Ashanti

  Nadchodzący sezon szkoleniowy w Ashanti

  Pizza bez glutenu, ciasta kruche, strudle, tradycyjny chleb, włoskie śniadania, a także jak organizować pracę i sprzedawać gotowe produkty - sprawdź bogaty przekrój szkoleń w Ashanti.

  Więcej

 • Kruszwica na Expo Sweet 2020

  Kruszwica na Expo Sweet 2020

  Skorzystaj z promocyjnej oferty na zakup produktów Kruszwica! Odwiedź stoisko hala 1, stoisko 10 w dniach 23-26.02.2020r. i złóż zamówienie.

  Więcej