Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zapraszamy na premiery nowych urządzeń od IMAGO na targach EXPO SWEET 2024!

dodano , imago, materiał promocyjny

Zapraszamy na stanowisko 3-31 w Hali 3 gdzie pokażemy Ci zaawansowany system do tworzenia spersonizowanych dekoracji 3D!

Na tegorocznych targach EXPO SWET firma IMAGO zaproponuje aż dwie fascynujące premiery:

- IMAGO ARS – niesamowite narzędzie do tworzenia personalizowanych dekoracji przestrzennych oraz,

- VULPES PRO – nowa wersję topowego produktu, która nie tylko zwiększa jakość dekoracji i szybkość pracy, ale również automatycznie przygotowuje podłoże do druku!

 

 


IMAGO ARS – poznaj świat przestrzennych dekoracji cukierniczych!

Czy kiedykolwiek myślałeś o tworzeniu przestrzennych dekoracji cukierniczych w sposób szybki, łatwy i niezwykle efektowny? Teraz masz szansę to zrobić dzięki IMAGO ARS - zaawansowanemu systemowi do tworzenia spersonizowanych dekoracji 3D!

IMAGO ARS to nie tylko narzędzie, to prawdziwa rewolucja w świecie cukiernictwa. Personalizacja figurek i tworzenie nowych unikalnych kształtów nigdy nie było tak proste! Uwolnij swoją kreatywność i odkryj nowe możliwości w cukiernictwie!

Zapraszamy na premierę IMAGO ARS na najbliższych targach EXPO SWEET. Odwiedź firmę IMAGO (stanowisko 3-31 w Hali 3). Nie przegap tej okazji, by być świadkiem rewolucji w świecie cukiernictwa!

VULPES PRO – Odkryj innowacyjne rozwiązanie, które na nowo definiuje druk spożywczy.


Odkryj nowy wymiar dekoracji cukierniczych z VULPES PRO!

Dzięki wbudowanemu systemowi aktywacji podłoży cukierniczych, VULPES PRO przygotowuje powierzchnię produktów przed dekoracją, zapewniając lepszą penetrację atramentu i zwiększając trwałość oraz jakość dekoracji. Dodatkowo, zaawansowane oprogramowanie pozwala na precyzyjne dostosowanie kolorów i intensywności wydruku, gwarantując nasycone barwy i idealne odwzorowanie grafiki.

Ploter cukierniczy Vulpes PRO to nie tylko narzędzie - to rewolucja w przemyśle spożywczym, umożliwiająca szybszą, bardziej precyzyjną i efektywną produkcję dekoracji cukierniczych.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do IMAGO na premierze VULPES PRO na najbliższych targach EXPO SWEET i odkryj nowe możliwości w dekorowaniu produktów cukierniczych!

Ale to nie wszystko! IMAGO ARS w połączeniu z nową wersją topowego plotera cukierniczego - Vulpes PRO pozwala nie tylko na tworzenie przestrzennych figurek, ale również dodania do nich drukowanych dekoracji!

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak działają Shaper IMAGO ARS i Ploter cukierniczy Vulpes PRO, zapraszamy na stoisko Imago Pronter na Expo Sweet 2024, w Hali 3, Stanowisku 3-31. Zespół Imago Printer chętnie odpowie na wszystkie pytania i pokaże, jak łatwo i szybko można tworzyć niesamowite dekoracje 3D z materiałów cukierniczych.

Zapraszamy również na premierową prezentację IMAGO ARS w niedzielę 25.02.2024r o godzinie 13:00 w Sali…

drukarki spozywcze