Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Po godzinach

 • Mamy to! „Mistrz Dekoracji” już jest

  Mamy to! „Mistrz Dekoracji” już jest

  17 czerwca 2016 r. z drukarni wyszedł „Mistrz Dekoracji” – czasopismo stworzone z myślą o tych, którzy – jak my – kochają cukierniczą sztukę dekoracji. Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce pierwsze wydanie pisma, jakiego na polskim rynku jeszcze nie było. I na które tak długo czekaliśmy :)

  Więcej

 • Ambitne rzemiosło w czerwcowym wydaniu Mistrza Branży

  Ambitne rzemiosło w czerwcowym wydaniu Mistrza Branży

  W czerwcowym wydaniu "Mistrza Branży" piszemy: o żelaznych zasadach Sylwii Krębuszewskiej-Kozieł, umiejętności przewidywania i sukcesie żywieckiej Piekarni Cukierni Gałuszka. O rzemieślniczym pieczywie bezglutenowym Bogdana Smolorza. O kulturze żywieniowej, która pozwoli od nowa spojrzeć na sklepy firmowe piekarni i cukierni.

  Więcej

 • Piękna strona biznesu w majowym Mistrzu Branży

  Piękna strona biznesu w majowym Mistrzu Branży

  O czym marzą Kobiety Branży? O pasji do tortów artystycznych, polskich dekoratorkach oraz I Cake Festival Poland – rozmowa z Kingą Jakimowicz, właścicielką Pracowni Cukierniczej „Torcik”. O cukiernictwie niepokornym Renaty Martyny, polskich dekoratorkach w Londynie i najnowszych inspiracjach w tortach. Tylko w Mistrzu Branży!

  Więcej

 • Noworoczny Mistrz Branży: Z wyższej półki

  Noworoczny Mistrz Branży: Z wyższej półki

  Ile powodów do uśmiechu ma mistrz cukiernictwa Paweł Małecki? Jakie są kulisy powstania albumu "Wykwintne desery polskie"? Gdzie w Polsce spotkamy cukiernictwo z wyższej półki? Jaki twórczy ferment obserwujemy w piekarstwie na świecie i czy może się on przyjąć w Polsce? To i jeszcze więcej w noworocznym wydaniu "Mistrza Branży".

  Więcej

 • Nowy Mistrz Branży pod choinkę

  Nowy Mistrz Branży pod choinkę

  Jak uczynić tegoroczną Gwiazdkę jeszcze bardziej apetyczną? Sprezentuj sobie nowe wydanie Mistrza Branży pełne gwiazd cukiernictwa, niebiańskich słodkości i praktycznych porad, które uprzyjemnią czas świątecznych przygotowań, a potem zasłużonego odpoczynku.

  Więcej

 • Różne oblicza rzemiosła i tradycji w Mistrzu Branży

  Różne oblicza rzemiosła i tradycji w Mistrzu Branży

  Co łączy 100-letnią Piekarnię-Cukiernię T.J.D. Nowak w Brzeźcach, właścicieli małych piekarni w Sztokholmie i wirtuoza estetycznych form deserowych Jarka Nowakowskiego? Oprócz najnowszego wydania "Mistrza Branży" ich wspólnym mianownikiem jest szacunek do tradycyjnego rzemiosła.

  Więcej

 • Gorący wrześniowy numer Mistrza Branży!

  Gorący wrześniowy numer Mistrza Branży!

  Jaki jest najlepszy sposób na jesienne chłody i słoty? Nowy numer Mistrza Branży! Dostarczymy Wam wypieków – słodkich, wytrawnych i tych na twarzach – to za sprawą jeszcze gorących informacji z branży oraz listy atrakcji, jakie szykujemy na targi BAKEPOL!

  Więcej