Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Drugi numer Mistrza Dekoracji już dostępny!

dodano , Redakcja AU

Polski mistrz cukiernictwa -Tomasz Deker, królowa aerografu - Marielly Parra oraz mnóstwo tutoriali. Przeczytajcie, co czeka na tych, którzy swoją pracownię zaopatrzą w najnowsze wydanie Mistrza Dekoracji.

Wysmakowany, ciekawy, dopracowany i świeży. Mowa o doskonałym torcie? Również. Ale przede wszystkim o najnowszym wydaniu Mistrza Dekoracji, w którym jak zawsze znajdziecie to, co dekoratorzy lubią najbardziej.

W najnowszym wydaniu przygotowaliśmy aż 18 tutoriali. Na dekoracje tortów ślubnych, dziecięcych i dla tych jeszcze młodszych, niż na baby shower. Przede wszystkim jednak pojawią się inspiracje jesienne, wśród których nie zabraknie czarownic i innych postaci, które pojawią się na słodkościach na Halloween.

 


W naszych dwóch rozmowach poznacie ścieżkę kariery dwóch postaci prezentujących zupełnie odmienne style dekoratorskie, które łączy jedno - pragnienie sięgania coraz to wyżej. Zarówno jeśli chodzi o stawiane sobie wyzwania jak też sławę i sukcesy. Tomasz Deker zdradzi jak radzi sobie z godzeniem prowadzenia sieci znanej cukierni, a także domem i rodziną oraz jego autorskim programem w telewizji. Marielly Parra opowiada jak własnymi siłami, dzięki mediom społecznościowym oraz żmudnej pracy stałą się znana. I ile jej zajmuje zrobienie tortu antygrawitacyjnego.


Mamy dla Was także garść informacji z branży. Dowiecie się kiedy z kim można porozmawiać o Cake Festival Poland oraz jakie najciekawsze szkolenia czekają na Was w Polsce.

Zobacz na ISSUU katalog reklam numeru #02 lub ściągnij plik PDF


Prenumerata czasopisma „Mistrz Dekoracji”

Koszt prenumeraty Mistrza Dekoracji (3 wydania):
na terenie Polski
60 zł wysyłka listem zwykłym,


prenumerata zagraniczna kraje UE
105 zł wysyłka priorytetowa,
93 zł wysyłka ekonomiczna

SWIFT: ALBPPLPW

Zamów:
Wpłata na konto z dopiskiem: prenumerata Mistrza Dekoracji od numeru 1/2016
Alior Bank 86 2490 0005 0000 4600 7333 2139

Idea Doradztwo Biznesowe
40-750 Katowice

Dane do faktury oraz wysyłki prześlij mailem lub przekaż telefonicznie
prenumerata@MistrzDekoracji.pl
tel. 881 610 660

Pojedyncze wydania dostępny u naszych Partnerów:

Torcik, Sempre, Dekorpol, Sweet Decor