Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Targi Lodowe ze Smakoszem

  Targi Lodowe ze Smakoszem

  Hurtownia Smakosz po raz 5. zorganizowała Targi Lodowe w Świętochłowicach, które z roku na rok przybierają na sile. Zwłaszcza sile przyciągania… nowych klientów. Na ten jeden dzień (16 marca) do Świętochłowic z całej Polski zjechały firmy związane z branżą lodziarską.

  Więcej

 • Czekoladowe cuda – pokazy sztuki cukierniczej na EuroGastro 2012

  Czekoladowe cuda – pokazy sztuki cukierniczej na EuroGastro 2012

  Wyjątkowe propozycje zastosowania czekolady podczas targów EuroGastro 2012 przedstawi 3 mistrzów cukiernictwa: Bożena Sikoń, Tomasz Deker oraz Paweł Mieszała. Pokazy cukiernicze odbywają się we wszystkie dni targowe, od 21 do 23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  Więcej

 • Ceny żywności w górę

  „Rzeczpospolita” na podstawie analizy Instytutu Ekonomiki i Gospodarki Żywnościowej oraz badań firmy PMR szacuje o ile wzrosną ceny podstawowych produktów żywnościowych oraz jak ukształtuje się wielkość ich spożycia.

  Więcej

 • Innowacje – to proste!

  Innowacje – to proste!

  Niedługo w całej Polsce ruszą konferencje promocyjno-informacyjne dotyczące projektu "Innowacje – to proste!". Projekt jest skierowany dla małych firm zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami.

  Więcej

 • Wiosenne targi u Piekarza

  Wiosenne targi u Piekarza

  Od 5 lat mała miejscowość Dolsk kojarzy się wielkopolskim rzemieślnikom z targami, które od 2008 r. organizuje PZ Piekarz w ośrodku Villa Natura. 17 marca do Dolska, jak co roku, przyjechali lokalni przedsiębiorcy z całymi rodzinami na targi a'la piknik.

  Więcej