Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Nowe oblicze "Mistrza Branży"

  Nowe oblicze "Mistrza Branży"

  Ponad miesiąc temu ruszyliśmy z portalem „Mistrz Branży”, teraz oddajemy Państwu pierwsze wydanie poradnika drukowanego „Mistrz Branży”. Tego jeszcze nie było!

  Więcej

 • Odkrywamy młode talenty ExpoSweet 2012

  Odkrywamy młode talenty ExpoSweet 2012

  Znamy już finałową "dwunastkę", czyli 12 dwuosobowych zespołów z 12 szkół z całej Polski, które na Expo Sweet powalczą o najwyższe laury. Poznajmy 24 młodych cukierników - gdzie się kształcą, kto czuwa nad ich rozwojem i które firmy ich wspierają?

  Więcej

 • Trening młodych Mistrzów

  Trening młodych Mistrzów

  Trening czyni mistrza, więc podczas ferii w Małej Akademii trwają ćwiczenia do Zespołowych Mistrzostw Młodych Cukierników SweetTARG. W zajęciach biorą udział 3 cukiernicze teamy pod okiem doświadczonych trenerów.

  Więcej

 • Monitoring marki w sieci

  Monitoring marki w sieci

  Coraz więcej firm, w tym z branży spożywczej, monitoruje własne marki w internecie. Najczęściej są to duże korporacje, które korzystają z usług firm-internetowych detektywów, a także agencje PR-owe obsługujące producentów. Takie śledzenie marki ma swoje plusy.

  Więcej

 • Dziury w ewidencji gospodarczej

  Pół miliona przedsiębiorców nie figuruje w ewidencji gospodarczej. Obecnie nie można zweryfikować blisko co trzeciej z 1,7 mln polskich firm - podało "Metro".

  Więcej

 • Stewia podbija branżę spożywczą?

  Stewia podbija branżę spożywczą?

  Stewia, ta niepozorna roślina o dużych możliwościach, coraz bardziej budzi zainteresowanie branży spożywczej. Produkowany z niej słodzik jest z powodzeniem stosowany we Francji i USA. Już pojawił się w napoju Fanta o obniżonej kaloryczności. Czy w Polsce też się przyjmie, niekoniecznie w napojach?

  Więcej