Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Flora Professional Plant – 100% roślinna baza do lodów

dodano , violife, materiał promocyjny

Flora Professional Plant baza do lodów włoskich i gałkowych to produkt, który pozwala lodziarniom, kawiarniom, cukierniom oraz restauracjom oferować doskonałe w smaku lody odpowiadające na oczekiwania wszystkich gości, także alergików, wegan czy wegetarian oraz osób na innych dietach wykluczeniowych.

Lody to letni klasyk, który dzięki różnorodności smaków, kształtów, połączeń czy dodatków uwielbiają niemal wszyscy. Teraz lodziarnie, cukiernie oraz kawiarnie mogą je zaserwować także osobom wykluczającym z diety nabiał, laktozę czy produkty odzwierzęce. I to nie w formie sorbetów!Flora Professional Plant baza do lodów włoskich i gałkowych to w 100% roślinny produkt, który stanowi doskonałą bazę do lodów dla alergików, wegan, wegetarian oraz osób na innych dietach wykluczeniowych. Nie zawiera też glutenu, nabiału, laktozy, soi, konserwantów ani oleju palmowego.

Flora Professional Plant posiada naturalny waniliowy kolor i smak. Szybko zamarza, ma większą objętość i topnieje wolniej niż lody na bazie nabiału. Nadaje się zarówno do lodów włoskich, jak i gałkowych, koktajli oraz deserów lodowych. Może być stosowana we wszystkich typach maszyn do lodów. Baza jest gotowa do użycia bez konieczności wcześniejszego przygotowania.

– Polacy bardzo chętnie sięgają po lody i ta kategoria cały czas rośnie. Teraz dzięki Flora Professional Plant lodziarnie, kawiarnie czy cukiernie mogą w prosty sposób przygotować lody nawet dla najbardziej wymagających gości. Alergicy czy osoby ograniczające spożycie nabiału już nie muszą wybierać wyłącznie sorbetów – mogą teraz cieszyć się doskonałym kremowym smakiem lodów, które zostawiają też mniejszy ślad węglowy niż lody na bazie nabiału – mówi Wiktor Orliński, Head of Marketing Violife Professional CEE.100% roślinna baza do lodów to produkt, na który czeka wielu miłośników tego deseru, a dla wielu lodziarni, kawiarni, cukierni czy restauracji to wyjątkowa szansa na poszerzenie oferty i zdobycie nowych klientów oraz oferowanie prostych w przygotowaniu lodów o bogatym kremowym smaku dla każdego. Flora Professional Plant baza do lodów włoskich i gałkowych jest dostępna w ekonomicznym opakowaniu 10 l.

Więcej na stronie www.violifeprofessional.com/pl-pl


* * * 


O Violife Professional
Violife Professional jest częścią firmy Upfield działającą w branży gastronomicznej, obsługującą m.in. restauracje, hotele, piekarnie, cukiernie oraz producentów dań gotowych. Nasi szefowie kuchni opracowują składniki, produkty i usługi, które pomagają profesjonalistom w tworzeniu pysznych potraw oraz w kompleksowym zarządzaniu menu i kosztami współczesnej gastronomii. Więcej: https://www.violifeprofessional.com/pl-pl

Dodatkowe informacje
Wiktor Orliński
Head of Marketing Violife Professional CEE (Poland, Ukraine, Czech R., Slovakia & Hungary)
e-mail: wiktor.orlinski2@upfield.com
Tel. +48 601 363 228

Wojciech Dobosiewicz
e-miał: wojciech.dobosiewicz@dobocom.pl
tel. +48 609 798 223