Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Innowacyjny SIAL

  Innowacyjny SIAL

  21-25 października SIAL wzmocni swoje atuty. Tegoroczna sesja organizowana jest pod hasłem Food Connections, realizując strategię nastawioną na innowacje i prezentując wystawę w 100% zorientowaną na odkrywanie i rozwój tendencji rynkowych.

  Więcej

 • Droższy eurochlebek

  Droższy eurochlebek

  Ceny produktów zbożowych ciągle rosną. Na sytuację wpływają dwa główne czynniki - mniejsze niż przed rokiem zbiory ziarna oraz zbliżające się Mistrzostwa Euro 2012.

  Więcej

 • Fornetti szuka franczyzobiorców

  Sieć minipiekarni rozwija się w szybkim tempie - punkty sieci pojawiły się ostatnio w Szczecinie, Nowej Iwicznej, Sosnowcu i Krakowie. Następne miasta czekają...

  Więcej

 • Czerwona torebka wspiera polskie kupiectwo

  Czerwona Torebka spółka akcyjna dołączyła do Polskiej Izby Handlu - donosi dlahandlu.pl. Spółka wraz z pozostałymi członkami organizacji będzie diagnozować potrzeby branży oraz wyznaczać drogę rozwoju.

  Więcej

 • Pelion Wiromat na 5+

  Pelion Wiromat na 5+

  Prezentujemy Państwu urządzenie firmy GETH do automatycznego wylewania mas na papier wypiekowy i blachę. Pelion Wiromat zajął I miejsce w wielkanocnym plebiscycie Mistrza Branży w kategorii urządzenia. Gratulujemy!

  Więcej

 • Jarmak Śląski z MAMZ-em

  Jarmak Śląski z MAMZ-em

  15 -17 czerwca br. do Rybnika zjadą wytwórcy regionalnych wyrobów sztuki użytkowej oraz artystycznej oraz naturalnych produktów spożywczych na Jarmark Śląski, organizowany w ramach V Dni Rybnika. Pojawi się tam również Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego z własnymi atrakcjami.

  Więcej

 • Poszukaj pomysłów w nowym MB

  Poszukaj pomysłów w nowym MB

  Już jest wyczekany "Mistrz Branży"! Treściwy, urozmaicony, pełen pomysłów na branżę, biznes, technologię oraz sprzedaż. Tego nie znajdziecie w żadnej gazecie!

  Więcej

 • Pszczyna z klapsznitą i kołoczem

  Pszczyna z klapsznitą i kołoczem

  Najlepszy chleb z fetym, z dodatkiem ogórków małosolnych czy kołocze z pszczyńskich i okolicznych piekarń/cukierń rozchodziły się jak świeże bułeczki. Gdzie? Na rynku w Pszczynie 20 maja br. podczas I Festiwalu Chleba i Kołocza.

  Więcej

 • Kompleksowo o bułkach

  Kompleksowo o bułkach

  Credin nie kazał długo czekać swoim klientom na kolejne seminarium. Miesiąc po ciasteczkowych rewelacjach przyszedł czas na pieczywo drobne. 15-16 maja br. do Sobótki przybyli rzemieślnicy z całej Polski, żeby zapoznać się z kompleksową ofertą pod kątem produkcji pieczywa drobnego.

  Więcej